Piedāvā maiņas variantu dzīvoklim Rumbas pagastā

Kuldīgas novada pašvaldība saskaņā ar “Publiskas personas mantas atsavināšanas likumu” piedāvā atsavināt, mainot pret citu vienu vai vairākiem mazākiem dzīvokļiem. Dzīvokļa īpašumu Abavas iela 4-8, Ventā, Rumbas pagastā, Kuldīgas novadā.

Dzīvokļa īpašums atrodas Ventā, Rumbas pagastā, Kuldīgas novadā, tā sastāvā ir četristabu dzīvoklis ar kopējo platību 86,2 m2 un kopīpašuma 862/5706 domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas, palīgceltnes un zemes gabala, labiekārtots, atrodas ēkas otrajā stāvā. Īpašuma kadastra Nr. 6284 900 0009.

Maiņas piedāvājumus slēgtā aploksnē iesniegt Kuldīgas novada pašvaldības informācijas centrā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā 6 nedēļu laikā no sludinājuma publicēšanas.

Maiņas piedāvājumu iesniegšanas noteikumus un informāciju par īpašumu var saņemt Kuldīgas novada pašvaldības Rumbas pagasta pārvaldē. Informācija pa tālruni 63323935, 29343895, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES