Izsolīs nomas tiesības nekustamajam īpašumam “Centra ezers”, Ēdolē

ezers

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu nomas tiesību bez apbūves tiesībām piešķiršanai uz nekustamo īpašumu “Centra ezers”, Ēdolē, Ēdoles pagastā, Kuldīgas novadā

Konkursā tiek piedāvātas pašvaldības nekustamā īpašuma “Centra ezers”, Ēdole, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads, zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 62460060399 daļas, platība 3,6 ha, nomas tiesības bez apbūves tiesībām, izmantošanai rekreācijai (atpūtas uz ūdens) un ūdens pakalpojumu attīstībai. Nomas līguma termiņš –  5 (pieci) gadi.

Nekustamā īpašuma nomas tiesību bez apbūves tiesībām konkursa sākumcena gadā sastāda 200 EUR (divi simti euro), neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Lai reģistrētos par konkursa dalībnieku, jāiesniedz:

  • pieteikums, atbilstoši konkursa nolikuma pielikuma formai (ja juridisku personu nepārstāv tās likumīgais pārstāvis, bet pilnvarnieks, tad iesniedzama noteiktajā kārtībā noformēta pilnvara, kā arī likumīgā pārstāvja vai pilnvarnieka pases kopija, uzrādot oriģinālu);
  • plānotās saimnieciskās darbības apraksts;
  • nomas objekta grafiskā skice.

Lai persona varētu piedalīties konkursā, dalībniekam līdz 2021. gada 9. aprīļa plkst. 17.00 elektroniski uz pašvaldības e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai klātienē Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, jānosūta vai jāiesniedz pieteikums.

Konkursa noteikumus un informāciju par īpašumu var saņemt Kuldīgas novada pašvaldības informācijas centrā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā. Informācija pa tālruni 63350143, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PLĀNS