Uzņēmēji aicināti uz diskusiju ar mentoriem

28. novembrī konkursa „Biznesam ir jābūt” ietvaros tiek rīkotas diskusijas ar mentoriem, uz kurām aicināti ideju autori un jaunie uzņēmēji, kuri ir gatavi piedalīties mentoringa pasākumā, stāstīt par savām iecerēm un saņemt ieteikumus tālākai biznesa idejas attīstībai un pilnveidei.

Mentoru diskusijas ar jaunajiem uzņēmējiem notiks no 14.00 līdz 16.30 Kuldīgā, kafejnīcas „Pagrabiņš” telpās, Baznīcas ielā 5. Dalība pasākumā: bezmaksas!

Pasākuma mērķis ir sniegt topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem iespēju saņemt padomus un atbalstu no pieredzējušiem mentoriem, gan no Kuldīgas pašvaldības, finanšu institūcijas, uzņēmēju un uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju puses. Jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem tiks dots laiks, lai pastāstītu par savu ideju, kam sekos aktīvas diskusijas.

Reģistrēšanās līdz 27. novembra plkst. 12.00, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28731202.

Mentoru pasākums tiek organizēts konkursa „Biznesam ir jābūt” ietvaros, mudinot Kuldīgas iedzīvotājus pievērsties uzņēmējdarbībai un nebaidīties no savu ideju realizēšanas. Labāko biznesa ideju autori saņems iespēju savu ideju attīstīt Kurzemes Biznesa inkubatorā vai pirmsinkubatorā. Savukārt divu labāko ideju autori varēs baudīt jūras ceļojumu ar Tallink kuģi uz Stokholmu un tiks uzņemti LR vēstniecībā Zviedrijas Karalistē, kā arī pretendēs uz citām vērtīgām balvām. Vairāk par konkursu mājaslapās www.kbi.lv.

Pasākumu organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav