Aicina uz informatīvu semināru par konkursu vēsturisko ēku glābšanai

VĒSTURISKO ĒKU GLĀBŠANA
Arhīva foto

Ja jūsu īpašumā ir ēka, kas atrodas valsts nozīmes kultūras pieminekļa “Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” teritorijā, vai arī ēka Kuldīgas novadā, kas ietverta Latvijas valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, aicinām izmantot iespēju saņemt Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējumu ēkas restaurācijai vai atjaunošanai.

Līdzfinansējumu pašvaldība piešķir ikgadējā konkursa “Valsts nozīmes kultūras pieminekļa “Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” teritorijā esošo ēku, kā arī Kuldīgas novadā esošu Latvijas valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā ietverto ēku restaurācija un konservācija” ietvaros, kas norisināsies jau devīto reizi.

Pašvaldības speciālisti labprāt palīdzēs, ja ir neskaidrības vai jautājumi par pieteikumu sagatavošanu, tāpēc aicinām uz informatīvu pasākumu ZOOM platformā piektdien, 12. novembrī, plkst. 14.00! Uz jautājumiem atbildēs projektu vadītāja Elīna Zīle un būvinspektore Iveta Heidena.

Saite, lai pieslēgtos pasākumam:

https://ej.uz/konkurss_vesturisko_eku_restauracija

Pēc pasākuma ZOOM ieraksts būs pieejams visiem interesentiem.

Konkursa pieteikumus jāiesniedz no 1. līdz 30. novembrim. Ar konkursa norisi saistītā dokumentācija atrodama: https://ej.uz/vns9

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav