Uz pirmo sēdi sanāks Kurzemes uzņēmēju reģionālā padome

8. augustā Kuldīgā uz pirmo sēdi sanāks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru intereses Kurzemes reģionā pārstāvošā Kurzemes reģionālā padome.

Kurzemes reģionālās padomespirmo sēdi atklās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas pirmais vietnieks Viktors Gotfridsons.

LTRK valdes priekšsēdētājs J.Endziņš: „Sagaidām, ka aktīva visu reģiona novadu uzņēmēju pārstāvniecība Kurzemes reģionālās padomes sēdēs rezultēsies inovatīvos, ražošanas un pakalpojumu sniegšanas apmēru kāpinošos, kā arī eksportu atbalstošos priekšlikumos uzņēmējdarbības vides uzlabošanai reģionā. Labāko ekspertīzi par reģiona problēmjautājumiem, to risinājumiem no Rīgas nav, ko gaidīt – to var sniegt vien vietējie komersanti”.

Padomes sēdes darba kārtībā - uzņēmēju diskusija par aktuāliem uzņēmējdarbības vides attīstības jautājumiem reģionā,padomes priekšsēdētāja un vietnieku ievēlēšana, kā arī reglamenta apstiprināšana. Sēdes sākums 10.45, tā notiks Pilsētas laukumā 2, Kuldīga.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav