Studenti gatavi īstenot biznesa projektus Latvijas novados

Noslēdzies konkursa „Radām Novadam” otrais posms, kurā 18 studentu komandām no 10 Latvijas augstskolām, pārstāvot 18 Latvijas novadus, bija jāsagatavo rīcības plāni ar biznesa projektiem, kurus tās plāno realizēt konkursa ietvaros novados. 10 labākās komandas tiksies otrā posma noslēgumā, kurš tiks rādīts LTV 1 ēterā 1. jūlijā. Komandas prezentēs savas idejas žūrijai un sacentīsies par pirmo balvu fondu 10 000 EUR apmērā.

Kuldīgas novads ir viens no 18 Latvijas novadiem, kas šogad piedalās projektā „Radām novadam”.

Kuldīgas novadu par savu darbības lauku ir izraudzījusies Ventspils Augstskolas komanda „Hercoga Jēkaba padome”. Komandā ir gan pasniedzēji, gan pieredzējuši maģistrantūras studenti, kas jau iepriekš ir veiksmīgi strādājuši pie star-up uzņēmumu attīstības un ES finansējuma piesaistes.

Ikviens Kuldīgas novada uzņēmējs, kam ir idejas un vēlme attīstīties, bet diemžēl trūkst laika, pieredzes un zināšanas, lai to īstenotu, ir aicināts sazināties ar „Hercoga Jēkaba padomi”.

Komanda ir gatava piedāvāt Kuldīgas uzņēmumiem palīdzību šādās aktivitātēs (bezmaksas pakalpojums):

  • Biznesa un mārketinga plānu izstrāde;
  • Konsultācijas mājražotājiem par savas ražošanas attīstības plānošanu, pieejamajiem projektiem, finansējuma piesaistes iespējām, produkta virzīšanu tirgū;
  • Tirgus pētījumu veikšana;
  • Projekti „Ārējo tirgus apgūšana – ārējais mārketings” 50% attiecināmo izdevumu atgūšanai pēc dalības izstādēs, tirdzniecības misijās, kontaktbiržās, kas notikušas vai notiks citās valstīs;
  • Atbalsts uzņēmumu reģistrācijas dokumentu sagatavošanā;
  • Uzņēmējdarbības attīstības stratēģijas izstrāde sadarbībā ar Kuldīgas attīstības aģentūru.

Interesentiem, kas vēlas pārrunāt sadarbības iespējas, lūgums sazināties ar komandas „Hercoga Jēkaba padome” projektu vadītāju Lieni Kataševsku, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Līgu Raitumu, Kuldīgas attīstības aģentūras projektu speciālisti, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konkursa mājas lapā www.radamnovadam.lv

Konkursa Facebook lapā www.facebook.com/radamnovadam

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav