Pieredzes, iedvesmas un savstarpējo diskusiju pasākums "Lūst vai plīst"

Publicitātes foto.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas attīstības aģentūru aizsāk pieredzes, iedvesmas un savstarpējo diskusiju pasākumu Lūst vai plīst. Reizi ceturksnī vienkopus pulcējot kādas noteiktas nozares uzņēmējus. Lūst vai plīst stāstnieka lomas tiks uzticētas diviem uzņēmuma vadītājiem. Jaunajam, kurš ir pietiekami drosmīgs un mērķtiecīgs, lai nebaidītos iespraukties un nostāties blakus lielākiem un spēcīgākiem savas nozares spēlētājiem. Un pieredzējušajam, kura uzņēmums ir sācies tajos laikos, kad zāle bija zaļāka un debesis zilākas, vai tieši pretēji, pārmaiņu laikā, kad no nekā bija jārada kaut kas. Kā šādi, katrs savā laikā radīti uzņēmumi, jau startā nav visam atmetuši ar roku, spējuši un turpina pielāgoties un attīstīties ņemot vērā nemitīgi mainīgos un izaicinošos apstākļus.

Pasākuma mērķis ir parādīt abu uzņēmumu kopīgo un atšķirīgo. Iezīmēt dažādus ceļus, kas noved pie kopīgā un ņemot vērā, katra uzņēmējdarbības uzsākšanas laiku un pieejamos resursus, izcelt to atšķirīgo. Nemeklējot vienu pareizo formulu veiksmīgai uzņēmējdarbībai, izcelt pieredzes, apņemšanās un attieksmes vērtību, iedvesmojot un iedrošinot arī citus nebaidīties pēc nerimstošas apetītes attīstīt savu biznesu un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst.

5. marta Lūst vai plīst tiks veltīts kokapstrādes nozarei, kuru pārstāvēs:

  • Andris Ramoliņš | SIA Stiga RM

Stabils un ilgtspējīgs uzņēmums Kuldīgā. Kā to noturēt? Īpašnieka pieredzes stāsts.

  • Roberts Herberts un Raimonds Ūdris | SIA PLATTE

Kā uzsākt un attīstīt jaunu biznesu Kuldīgā šodien? LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora uzņēmuma pieredzes stāsts.

Pasākumu papildinās Mārtiņa Zemīša (Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieks), ieskats par plānotajiem Eiropas Komisijas atbalsta instrumentiem kokapstrādē strādājošajiem. Eiropas Zaļais kurss.

Aicinātiem pasākuma apmeklētājiem (kokapstrādes nozares uzņēmējiem) būs iespēja uzdot jautājumus, diskutēt un ļauties savstarpējām sarunām, lai veicinātu savstarpējo sadarbību un Kuldīgas novada un Latvijas attīstību.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav