Koka skrejriteņa DIP DAP iepakojums iegūst prestižu balvu

2013. gadā Latvijas Iepakojuma asociācijas rīkotajā konkursā uzņēmuma „MGS FACTORY” skrejriteņa „DIP DAP” iepakojums ieguva GrandPrix par labāko iepakojumu Latvijā (2012), kā arī iespēju piedalīties Pasaules Iepakojuma organizācijas (PIO) rīkotajā ikgadējā starptautiskajā iepakojuma konkursā „World Star 2013”, kurā ieguva prestižo mārketinga specbalvu „Bronzas apbalvojums” un titulu „World Star Winner 2013-2014”.

Uzņēmums no Latvijas konkursā „World Star” tiek nominēts un šādu prestižu mārketinga apbalvojumu saņem pirmo reizi.

„World Star” konkurss ir viens no galvenajiem notikumiem iepakojuma nozares pasaulē. Labāko iepakojumu izvērtēšanu veica tiesneši no 24 iepakojuma asociācijām – tika izvērtēti 249 iepakojuma projekti no 35 valstīm. Tiesneši ņēma vērā tādus kritērijus kā iepakojama funkcijas produkta saglabāšanā un aizsardzībā, lietojamībā, grafika, kvalitāte, kā arī ekonomiskos, tehniskos un vides ietekmes aspektus.

PIO (WPO) prezidents Tomass Šneiders (Thomas Schneider) par mārketinga balvu: „Šī kategorija tika izveidota, lai novērtētu iepakojumus, kas vislabāk parāda, prezentē vai demonstrē zīmola vērtības emocionālā veidā pircējam. Tas ir svarīgi, ja iepakojums ir veids kā zīmols pārsteidz un sajūsmina savu pircēju, piedāvājot atšķirīgu pielietošanas pieredzi; tas veido un nostiprina attiecības starp zīmolu un patērētāju.”

SIA „MGS FACTORY” vadītājs Mareks Gipters atzīst: „Strādājot pie riteņa iepakojuma izstrādes sapratām, ka to nevēlamies vienkāršu – mēs gribam ar „odziņu”. Tad radās ideja, ka iepakojumam varētu dot garāku lietošanas mūžu – izmantot ne tikai kā transporta iepakojumu, bet arī padarīt to atraktīvāku pašam lietotājam – pēc produkta izpakošanas, pārvēršot kasti (izplēšot iepriekš perforētu laukumu uz kastes) par skrejriteņa „DIP DAP” statīvu, jeb „garāžu”. Ar vairāku speciālistu līdzdalību izdevās šo ideju realizēt un esam īpaši lepni par tik augsto novērtējumu tik prestižā konkursā kā „World Star”.” Kastes iepakojumu pēc „MGS FACTORY” dizaina izgatavoja SIA „Austra Pak”.

Latvijas uzņēmums „MGS FACTORY” ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010. gadā un ražo sava zīmola „DIP DAP” rotaļlietas savā ražotnē Kuldīgā. Uzņēmuma misija ir radīt koka rotaļlietas, kas būtu ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī ar draudzīgām īpašībām gan bērniem gan arī dabai. „MGS FACTORY” rotaļlietu sortimentā ir koka līdzsvara ritenis „DIP DAP” kā arī moduļu koka leļļu māja „DIP DAP”.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav