Esiet sveicinātas, Kuldīgas novada uzņēmējas!

lideres kods

Turpinot jau otro iniciatīvas “LĪDERES KODS” sezonu, šī gada 21. martā. 16.00 Kuldīgas novadā viesosies biedrība “Līdere”, kas apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

Iniciatīvas “LĪDERES KODS” mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Lai to paveiktu, esam uzmeklējušas Kuldīgas novada sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Uzklausīsim šo sieviešu stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru!

Kopā ar jums – Kuldīgas novada uzņēmējām – brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes – uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Nav būtiski, vai Jūsu uzņēmumā nodarbināta esat Jūs viena, vai Jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem – mēs ar prieku gaidīsim katru no jums, jo tikai kopā mēs varam izveidot diskusiju un atrast mūsu kopīgās un atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso “LĪDERES KODU” visā tā krāsu bagātībā.

Aicinām arī Jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas līderes spēka kodu!

Tikšanās: Kuldīgas Mākslas namā, 1905. gada ielā 6, Kuldīgā (1. stāvā), laiks: 21. martā no 16.00 – 19.00. Dalība pasākumā – bez maksas. Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 18. martam, zvanot pa tālruni 27091623 (Agnese Lapsiņa) vai atsūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākums būs publisks, tajā tiks fotografēts un filmēts.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav