LIAA Kuldīgas biznesa inkubators uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

biznesa inkubators
Foto: Kuldīgas biznesa inkubators

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 15 biznesa inkubatori izziņo 2019. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus pieteikties inkubācijas programmai un jaunos biznesa ideju autorus- pirmsinkubācijas programmai.

No 2019. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas un pirmsinkubācijas programmāsLIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā. Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem. Pirmsinkubācijas programmai aicināti pieteikties biznesa ideju autori.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kas saistošas uzņēmējiem un palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams pretendēt 50% līdzfinansējumam līdz EUR 5 000 aprīkojuma un izejmateriālu iegādes izmaksām.

Interesenti – jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori – aicināti apmeklēt LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora Info stundu par uzņemšanu pirmsinkubācijā 12. februārī plkst. 12:00 un Info stundu par uzņemšanu inkubācijā 19. februārī plkst. 16:00 Skolas ielā 1, Kuldīgā, lai vairāk uzzinātu par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā.

Kuldīgas inkubatorā šobrīd ir 36 dalībnieki no Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada, tai skaitā 21 inkubācijas programmā un 15 pirminkubācijā. Dalībnieku vidū ir kafijas grauzdētava Curonia, bērnu apģērbu zīmolsKriksis, kafejnīca The Marmalade, dzirkstošo vīnu un sidru ražotājsKabiles muižas vīna darītava, tējas namiņšSapņotava, pasākuma dizainsAndra Oto un citi uzņēmumi.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai.LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv


Papildu informācija:
LIAA Kuldīgas biznesa inkubators
Adrese: Skolas iela 1, Kuldīga
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālrunis: 62400905
www.facebook.com/LIAAKuldiga/

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav