Paraksta sadarbības memorandu ar LTRK

LTRK
Foto: Ieva Benefelde

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” prezidents Aigars Rostovskis un Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa 18. janvārī apbalvošanas ceremonijas “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2018” ievaros svinīgi parakstīja sadarbības memorandu.   

Memoranda mērķis ir stiprināt sadarbību starp uzņēmēju biedrību un reģionu, tādējādi veicinot konkurētspēju un eksportu, kā arī informācijas apriti. Tāpat paredzēts strādāt pie biznesa vides attīstības jautājumiem un risinājumiem, lai veicinātu ekonomikas attīstību.

“Sadarbība starp uzņēmējiem un pašvaldībām ir ļoti būtiska, jo tas, cik labi bizness jūtas konkrētā vietā, bieži vien ir panākumu atslēga,” saka A.Rostovskis, piebilstot, ka pēdējos gados vietvaldes kļuvušas daudz aktīvākas, domājot par to, ka jāpiesaista uzņēmēji savai teritorijai, jo tas savukārt nozīmē darbavietas un cilvēku palikšanu konkrētajā teritorijā, “laikā, kad demogrāfijas situācija ir īpaši negatīva, būtiski veidot tādu vidi, kur cilvēks ir vērtība, radot pienesumu visam reģionam.”

LTRK  sadarbībā ar Latvijas novadiem regulāri organizē dažādus biznesa pasākumus ar mērķi veicināt  uzņēmējdarbības attīstību reģionos. To laikā uzņēmēji tiek aicināti uzzināt jaunāko informāciju par biznesa aktualitātēm, iegūt jaunus biznesa kontaktus, kā arī piedalīties apmācībās un semināros kā nozaru ekspertiem.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2400 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav