Ar aktīvu dalībnieku iesaisti aizvadītas “Uzņēmēju brokastis”

uznemejs
Foto: Kārlis Komarovskis

15. novembrī Kuldīgas mākslas namā notika ikgadējās “Uzņēmēju brokastis”, kurās Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa vietējos uzņēmējus iepazīstināja ar aktualitātēm pašvaldībā, kā arī uzklausīja un kopā ar savu komandu atbildēja uz jautājumiem.

“Uzņēmēju brokastis” sākās ar Ingas Bērziņa prezentāciju par jaunākajām aktualitātēm pašvaldībā. Viņa pastāstīja par aktuālajiem attīstības projektiem, piemēram, jaunās pastaigu takas izveidi, restaurācijas centra atklāšanu, Jelgavas ielas rekonstrukciju un virkni citu īstenoto un plānoto projektu novadā.

Pēc tam klātesošie noskatījās Skrundas Televīzijas veidotos videosižetus par trīs Kuldīgas novada uzņēmējiem, kuriem 18. novembrī svinīgi tiks pasniegta Kuldīgas novada Goda balva. Pirmais sižets bija sagatavots par Jāni Brantevicu un viņa zemnieku saimniecību “Kalna Mikas” Turlavas pagastā, otrs – par Raimondu Lapuķi un kafejnīcu “Pagrabiņš”, bet trešais – par Inesi Štofregenu un Riežupes smilšu alām.  

Turpinājumā krietns laiks tika veltīts uzņēmēju jautājumiem, kuros tie iztaujāja par jauno pastaigu taku, Jelgavas ielas projekta īstenošanu, agrāko “Vulkāna” teritoriju, vairāku ceļu sakārtošanu novadā, spēļu laukumu izveidi Kuldīgā un citām svarīgām problēmām. Pasākums noslēdzās patīkamā gaisotnē ar sarunām, kafijas dzeršanu un uzkodām.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav