Kuldīgas novads – 3. vietā indeksā “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība”

investicijas
Publicitātes foto.

Kuldīgas novada pašvaldība ierindojusies 3. vietā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas Biznesa savienības indeksā “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” reģionālās nozīmes attīstības centru grupā.

Indekss “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” balstās uz pašvaldību pašnovērtējumu, aktivitāti uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras veidošanā un pašvaldību teritorijā esošo uzņēmumu finanšu-ekonomiskajiem rādītājiem.

Apbalvojumu svinīgajā pasākumā saņēma Kuldīgas attīstības aģentūras vadītāja vietniece Dace Šēle, kura pašvaldībā koordinē sadarbību ar uzņēmējiem.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa ir gandarīta par saņemto novērtējumu. “Kuldīgas novada pašvaldība vienmēr ir centusies būt atvērta uzņēmējiem, mums ir ļoti svarīgs viņu viedoklis, jo tieši viņi ir tie, kuri dod darbu Kuldīgas novada iedzīvotājiem. Tāpēc vēlos izmantot šo iespēju un pateikt sirsnīgu paldies katram uzņēmējam, kurš izvēlējies strādāt Kuldīgas novadā! Šī balva ir jūsu darba novērtējums. Lai jums veicas arī turpmāk!” uzsver I. Bērziņa.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav