Aicina uz izglītojošu pasākumu “Izaugsmes diena 2017”

25. aprīlī, Kuldīgā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera īstenos jaunā koncepta pasākumu  - “Izaugsmes diena 2017”. Pasākuma ietvaros aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt Roberta Ķīļa, Jāņa Palkavnieka, Mārtiņa Zvīguļa u.c. lektoru meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

“Izaugsmes dienas” ietvaros tiks rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām – Uzņēmējiem un NVO, pašvaldības darbiniekiem un iestāžu vadītājiem, izglītības un kultūras darbiniekiem un vadītājiem, vidusskolēniem un jauniešiem.

Pasākums notiks divās norises vietās – Kuldīgas kultūras centrā un Kuldīgas novada Domes lielajā zālē no 9.00 līdz 16.00. Dalība - bez maksas, reģistrējoties līdz 23.aprīlim šajā saitē.

Šīs dienas mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā.   “Izaugsmes diena”  ir platforma un domnīca ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā.

Šogad pasākumi vēl notiks Talsos (10.05.), Iecavā (16.05.),  Tukumā, Salacgrīvā, Gulbenē un Līvānos. Aicinām sekot līdzi informācijai par pasākumu programmām un norises datumiem tuvākajos novados mājaslapā www.chamber.lv.

Plašākai informācijai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākuma programma

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav