KBI aicina uzklausīt Kurzemes uzņēmēju veiksmes stāstus

17. jūnijā Kuldīgā Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību rīko bezmaksas izglītojošu pasākumu „No idejas līdz biznesam”.

Pasākuma laikā ar savu pieredzi dalīsies SIA „Propeller Foodie” (restorāns „Goldingen room”) dibinātāja Santa Cine, SIA „ZIGZAG FACTORY” (gultas veļas ražošana) dibinātājs Dāvids Grāveris un SIA „Blue Shock Bike” (elektrodivriteņu ražotājs) pārstāvis Artis Daugins. Uzņēmēji dalīsies savā pieredzē par to, kā radusies ideja, kas pārtapusi biznesā, saviem izaicinājumiem, sasniegumiem, problēmām un citu aktuālu informāciju, kas noderīga domājot par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstīšanu.

Pasākums notiks 17. jūnijā no plkst. 14:00 – 16:00 Kuldīgas attīstības aģentūras telpās  (Pilsētas laukums 3, 2.stāvs, Kuldīga). Dalība pasākumā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz 16. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28731202.

Aicināts ikviens kurš vēlas izzināt un uzdot sev interesējošos jautājumus šiem uzņēmējiem.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav