Jautājiet mums

Labdien. Vilgāles ezerā tiek pļautas niedres. Vai kāds šoreiz izkontrolēs to, ka nopļautās niedres tiek aizvestas nevis atstātas pūt ezerā, kā tas bija iepriekšējo reizi?

Labdien! Šobrīd noris darbi “Ūdensaugu pļaušana Lielā Nabas, Mazā Nabas un Vilgāles ezerā Kuldīgas novadā”, kurus veic SIA "Piekrastei.lv". Saskaņā ar noslēgtā līguma tehnisko specifikāciju izpļautās ūdensaugu masas jāizvāc no ūdens, jāpārvieto uz pagaidu deponēšanas vietām un tālāk uz pastāvīgās deponēšanas vietām. Darbus uzrauga pagasta pārvaldes vadītājs un vides speciāliste.

21.10.2021 11:03

Sveiki! Tā kā ir publicēta informācija, ka š.g. 15 oktobrī notiks izbraukuma vakcinācija pret COVID-19 ar Pfizer vakcīnu, gribēju pajautāt vai pēc 2 nedēļām tiks organizēts otrs izbraukums uz Skrundu, lai tie, kas 15.oktobrī saņēma 1.vakcīnu, varētu saņemt arī otru vakcīnu, vai arī būs pašam jāmeklē, kur saņemt 2.poti? Paldies!

Labdien! Nākamā izbraukuma vakcinācija uz Skrundu notiks 5. novembrī.

19.10.2021 08:27

Labdien! Vai pie tādiem saslimstības rāditājiem ,kādi tie ir šobrīd ,ir iespējams organizēt Rudens gadatirgu un reklamēt to,lai atkal parks un Kalna ielas teritorija būtu pārpildīta ar cilvēkiem? Vai tiešām tas cik cilvēku plūsmas plūda Uguns un nakts pasākumā nav rāditājs šī brīža saslimstībai? Saslimstība drastiska un neviens nereaģē. skolās tika daudz saslimušo,skolas netiek vērtas ciet. Par ko mēs domājam. Kāpēc pagājušo gad pie daudz mazākas saslimstības viss tika ierobežots?

Labdien! Paldies par jautājumu! Vispirms par skolām, atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas uzstādījumam, šajā mācību gadā mācību process tiek organizēts klātienē. Skolēni var piedalīties mācībās ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai ar negatīvu Covid-19 testu, notiek skolēnu regulāra testēšana pēc SPKC noteikta algoritma. Darbinieki var piedalīties izglītības procesā ar darbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai ar apliecinājumu par Covid-19 negatīvu testa rezultātu. No 11. oktobra noteikumi izglītības iestāžu darbiniekiem būs stingrākas prasības. 9. oktobrī Pilsētas dārza teritorijā SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” rīko rudens gadatirgu. Tirdzniecība tiks organizēta tikai un vienīgi brīvā dabā, gadatirgus ietvaros nebūs kultūras programma, lai mazinātu pulcēšanās riskus. Šobrīd pieteikusies 134 tirgotāji, no kuriem 25 ir vietējie Kuldīgas novada uzņēmēji un mājražotāji. Ņemot vērā Covid-19 radītās ekonomiskās sekas, esam raduši iespēju Kuldīgas novada iedzīvotājiem pašu izaudzēto un izgatavoto tirgot, nemaksājot tirdzniecības vietas maksu. Pagājušā gadā nebija pieejamas vakcīnas. Tagad liela daļa ir vakcinēti un katram ir iespēja vakcinēties. Kuldīgas novada pašvaldība sadarbībā ar Veselības ministriju aicina izmantot iespēju vakcinēties pret Covid-19, lai pasargātu sevi un citus no smagas saslimšanas. Vakcinācija bez iepriekšējas pieteikšanās notiks gadatirgus laikā – sestdien, 9.oktobrī, no 10:00 līdz 16:00 Kuldīgas Mākslinieku rezidences galerijā, Pils ielā. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība. Vakcinācija notiks ar "Johnson & Johnson" vakcīnu Janssen un Pfizer_BioNTech vakcīnu Comirnaty. Savukārt trīs reizes nedēļā vakcinācijas procesu organizē ari SIA “Kuldīgas slimnīca” (Kuldīgas vieglatlētikas manēžās telpās), jāpiesakās manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Vakcīna pasargā no smagas saslimšanas ar Covid-19. Tā ir mūsu kopēja iespēja uzveikt pandēmiju un atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

08.10.2021 09:44

Sveiki! Man ir jautājums, kā var noķert Ventā līdaku no 1. oktobra līdz 1. maijam? Ventā makšķerēt ar mākslīgo ēsmu ir atļauts tikai 4mēnešus. Jums liekas,ka tie 100 laši un taimiņi kuri nāk nārstot tiešām ir tik vērti,ka jāaizliedz makšķerēt asarus,līdakas,salates,zandartus 8 mēnešus? Kāpēc nevar atļaut ķert pārējās zivis? Manuprāt spiningojot citas zivis nekādā veidā neietekmē lašu kustību. (Makšķernieks ar 33gadu stāžu)

Labdien! Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā Venta atbilst Eiropas Savienības nozīmes īpaši aizsargājamās dzīvotnes - 3260: Upju straujteces un dabiski upju posmi - kritērijiem. Un, lai nodrošinātu Ventas kā starptautiski atzītas lašu dabiskā nārsta upes statusu, radītu labvēlīgu situāciju dabas resursu ilgtspējīgai un saudzējošai izmantošanai, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu, zivju resursu saglabāšanai un sugu regulārai pavairošanai, tiek ieviesta licencētā makšķerēšana. Licencētās makšķerēšanas posms ietver abus Ventas upes krastus Kuldīgas pilsētas teritorijā un sākas no ķieģeļu tilta pār Ventas upi un turpinās lejup pa straumi līdz Abavas upes ietekai Ventā Padures un Rumbas pagastu teritorijās. Saskaņā ar nolikumu iegādājoties attiecīgo licenci: Ziemas-pavasara sezonā Taimiņa (laša) makšķerēšanas vienas dienas licence Ventas upes posmā ziemas-pavasara sezonā (periodā no 01.01. līdz 15.06.) var ķert līdakas izmantojot makšķerēšanas rīku - spiningu no 01.01. līdz 28.02. un no 01.05. līdz 15.06. Vasaras-rudens sezonā (periodā no 15.06. līdz 31.12.) var ķert līdakas izmantojot vienu makšķerēšanas rīku - spiningu no 16.06. līdz 30.09. Ventas upē visu gadu var ķert līdaku no ietekas jūrā augšpus pret straumi līdz tiltam pie Zlēkām, bet no 01.01. līdz 28.02. un no 01.05. līdz 30.09. no tilta pie Zlēkām augšup pret straumi līdz Latvijas - Lietuvas robežai ārpus licencētās zonas, ievērojot MK 2015.gada 22.decembra noteikumus Nr. 800 „Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi”.

19.10.2021 15:21

Labdien, Vai Kuldīgā plāno atkal atsākt kino darbību? Paldies

Labdien! 8. oktobrī savu darbību atsāk kinoteātris Kuldīgas kultūras centrā. Skatītājiem tiks piedāvātas pirmās divas filmas – “Emīlija. Latvijas preses karaliene” un “Nav laiks mirt”.

06.10.2021 08:54

Labdien! Kur Kūldīgas novadā var nodot/atstāt vecus automašīnu akumulatorus, šīferi, mājas logu stiklus, vecas elektroierīces? Paldies!

Labdien! Būvgružus, lielgabarīta atkritumus, elektropreces un bīstamos atkritumus var nodot Dārzniecības ielā 9.

30.09.2021 08:39

Labdien! Pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Pļavas iela 5, Kuldīgā pagalma pusē ir vecā katlu māja ar skursteni. Skatoties no daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas 3 stāva balkona uz skursteni tas neliekas drošs un var apdraudēt garāmgājējus, jo tā pašā galā ir plaisas un liekas, ka tas sadalās, atdalījušies gabali balstās uz antenas, kas ir skursteņa galā. Pievienotu bildes, bet šeit nav tādas iespējas. Lūdzu Kuldīgas novada būvvaldes speciālistus skursteni apsekot un pārliecināties par tā stāvokli.

Labdien! Paldies par ziņu, tiks apsekots.

30.09.2021 08:23

Labdien! Vēlos noskaidrot, kad šogad rudenī būs slavenais Hercoga Jēkaba gadatirgus Kuldīgā?

Labdien! Hercoga Jēkaba gadatirgus vietā šogad notiks amatnieku tirgus "Zelta rudens gadatirgus". Tirdziņš norisināsies 9. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 Kuldīgā, Pilsētas dārzā un Kalna ielas 19 pagalmā.

05.10.2021 12:38

Labdien! Vēlējos paturpināt tēmu par dzīvokļu jautājumu! Domāju, ka iepriekš uzdotais jautājums par šo tēmu nav par to, ka cilvēks gaida uz pabalstiem un pašvaldības dzīvokli! Noteikti ir gribēšana vai īrēt vai pirkt ne par Rīgas cenām! Tātad jsutājums varētu būt par to vai pašvaldība varētu kaut kādā veidā iesaistīties šī jautājuma risināšanā! Varbūt ceļot jaunas mājas, vai atbalstot uzņēmēju, kurš būtu gatavs celt, varbūt iedodot zemi, vai atlaides uz nodokļiem, vai kā citādi! Šobrīd liekas, ka tiek atbakstīti daži, kuri uz apartamentiem un dzīvokļu īri pelna lielu naudu!

Paldies par jautājumu! Piekrītam, ka Kuldīgā trūkst dzīvojamā fonda, bet pašvaldība var iesaistīties jautājuma risināšanā likumā noteiktā kārtībā, par ko iepriekš jau informējām. Papildus informējam, ka SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" attīsta daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Vakara ielā 6, bet arī šie dzīvokļi būs pieejami kā palīdzība jaunajiem speciālistiem un/vai likumā un saistošajos noteikumos noteiktām personu kategorijām. Projekts ir nedaudz aizkavējies, jo šajā mācību gadā ēka ir nepieciešama Kuldīgas Centra vidusskolai uz tās rekonstrukcijas laiku. Kuldīgā privātais uzņēmējs plāno attīstīt Rūpniecības ielas kvartālu, lai piedāvātu zemesgabalus privātmāju būvniecībai. Ir notikusi izstrādātā detālplānojuma pirmās redakcijas publiskā apspriešana un šobrīd norit darbs pie tā, lai detālplānojums tiktu apstiprināts un varētu sākties tā īstenošana, t.i., kvartāla attīstība. Nekustamo īpašumu nodaļa izvērtē Kuldīgas novada pašvaldībai piederošos nekustamos īpašumus – zemes vienības, kuras paredzētas dzīvojamo māju apbūvei. Atsavināmos nekustamos īpašumus ir iespējams iegādāties publiskās izsolēs, kuras tiek rīkotas elektronisko izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv/. Tuvākā nekustamā īpašuma izsole dzīvojamās apbūves zemes vienībai Klusā iela 16, Skrundā, Kuldīgas novadā, plānota elektronisko izsoļu vietnē no 2021. gada 20. oktobra plkst. 13.00 un līdz 2021. gada 22. novembra plkst. 13.00. Pašreiz tiek formēti arī daži nekustamie īpašumi Mežvaldē. Ir publiskā izsolē izsolīta Sūru iela 5 – ar jauno adresi Jaunā iela 1, Kuldīgā dzīvojamo ēku būvniecībai. Ekonomikas ministrija ir izstrādājusi normatīvo aktu projektu un šobrīd tas nodots saskaņošanai institūcijām un sabiedrībai (Noteikumi par atbalstu dzīvojamo īres māju būvniecībai, https://www.em.gov.lv/lv/diskusiju-dokumenti). Šai iniciatīvai paredzēts finansējums ap 40 milj. eiro apmērā. Iecere paredz, ka ar šo finansējumu tiks būvēti jauni īres nami reģionos. Visticamāk pieteikšanās finansējumam sāksies šī gada beigās vai nākamā gada sākumā. Aicinām arī mūsu novada uzņēmējus pieteikties šai programmai.

01.10.2021 14:25

Labdien! Vēlējos uzzināt kāpēc Kuldīgas pašvaldība ilgstoši nerisina problēmu ar dzīvojamam platībām. Esmu speciāliste kas strādā Kuldīga apmēram jau 2 gadus. Šobrīd īrēju dzīvokli bet pēc pusotra mēneša man tas ir jāpamet jo dzīvokļa īpašnieks atgriežas Latvijā. Jau ilgstoši skatos piedāvājumus sludinājumu portālos. Pat pārdošana nekādas īsti izvēles nav. Vai tiešam iedzīvotajam ir jāpamet pilsēta vai jākļūst par bezpajumtnieku kuram ir darbs.

Labdien! Kuldīgas novada pašvaldība sniedz palīdzību dzīvokļa jautājuma risināšanā pamatojoties uz likumu “Par palīdzību dzīvokļa jautājuma risināšanā” un 2010. gada 29. jūnija Kuldīgas novada domes saistošiem noteikumiem Nr.2010/7 „Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā Kuldīgas novadā”. Likumā un saistošajos noteikumos noteiktas personu kategorijas, kas šo palīdzību var saņemt. Kuldīgas novadā palīdzību dzīvokļa jautājuma risināšanā gaida 50 personas. Dzīvokļu pieprasījums šobrīd pārsniedz piedāvājumu. Ja, nepieciešama konsultācija par palīdzības saņemšanu, sazināties ar dzīvokļu speciālisti Elīnu Iļjinu. Tālr.63350078; Mob.tālr.27091574

27.09.2021 13:34

Labdien! Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību vidusskola lūdz atsaukties uzņēmumus un fiziskas personas, kuras var ziedot līdzekļus nodarbību organizēšanai jauno ķīmiķu skolai. Nepieciešamā summa ir 180 EUR mēnesī. Tiešām šāda naudas summa neatradās pašvaldības naudas makā, kā izglītības iestādei jālūdz palīdzība sponsoriem ?

Labdien! Šāda satura jautājumus risinot, izglītības iestādes vadītājs parasti rod iespēju aktivitātes finansēt no iestādes budžeta, kas arī ir pašvaldības budžets. Šķiet, ka 180 eiro mēnesī iestādes budžetam nebūtu neiespējama summa. Izglītības nodaļa, organizējot kādu aktivitāti, vadās pēc vairākiem kritērijiem: 1) pasākums aktuāls un pieejams pēc iespējas plašākai mērķgrupai visa novadā, ne tikai vienā skolā; 2) ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un ierobežotās iespējas organizēt pasākumus/ mācības klātienē skolēniem no visa novada, jaunajā mācību gadā visiem novada skolēniem tiek piedāvāta iespēja darboties platformās uzdevumi.lv, soma.lv, maconis.lv , skolēnu labjūtību monitorēsim, problēmas risināsim, izmantojot platformu EMU, dažādu mērķgrupu viedokli par izglītības procesa norisi iegūstam, izmantojot EDURIO aptaujas. Esam aicinājuši visu novada skolu skolēnus būt atsaucīgiem un ieinteresētie programmās “Esi līderis!”. Šo aktivitāšu nodrošināšanai pašvaldība iegulda vairāk nekā 20 tūkstošus eiro.

23.09.2021 14:12

Labdien! Cik ilgi pilsētu "rotās" tās bezgaumīgās karietes?

Labdien! Tirdzniecības atļauja Jūsu pieminētajiem ielu tirdzniecības stendiem ir spēkā vēl līdz oktobrim. Informējam, ka tiks veiktas izmaiņas patlaban spēkā esošajos saistošajos noteikumos par ielu tirdzniecību, nosakot prasības ielu tirdzniecības stendu vizuālajam izskatam.

21.09.2021 17:52

Labdien! Vērojot satiksmi ap Pilsētas laukumu, rodas jautājums vai ielu krustojums pretī veikalam "ALANDEKO", kur veikti kustību apzīmējumi uz seguma, ir krustojums, jo neviena zīme uz to nenorāda. Tur tiek novietoti auto stāvēšanai, laikam tas nav pretrunā ar zīmēm ceļa malās, bet uz seguma norādītā informācija varētu likt domāt, ka tas tomēr ir krustojums. Lūdzu paskaidrojiet, vai tas ir krustojums un tur būtu "jāuzvedas" kā krustojumā, vai tā kā Kuldīgā ierasts - katrs dara kā vēlas. Paldies.

Labdien! Pilsētas laukuma teritorija pie veikala “Alandeko” ieejas ir satiksmes infrastruktūras teritorija, kas vēsturiski izbūvēts kā asfaltbetona seguma plaša neorganizēta brauktuve un kalpojusi, kā izbrauktuve no pilsētas laukuma uz Smilšu ielu. Pašlaik uz brauktuves esošā seguma ir uzklāta horizontālā marķējuma “saliņa”, kur atdalīta Pilsētas laukuma zona un Smilšu ielas brauktuve, sadalot transportlīdzekļu plūsmas. Atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem uz brauktuves uzklātajam horizontālajam marķējumam “saliņa” nav atļauts uzbraukt, līdz ar to nav pieļaujams, ka uz “saliņas” tiek novietoti transportlīdzekļi stāvēšanai. Ja turpmāk konstatējat, ka uz šīs saliņas tiek novietoti transportlīdzekļi stāvēšanai lūdzam vērsties Valsts policijā, kas nodrošina kārtību uz ceļiem, veicot satiksmes uzraudzību vai ar pašvaldības policiju pa tālruni 28 881 288.

05.10.2021 12:32

Labdien! Iepazīstoties ar Domes lēmumu par siltumenerģijas apgādes tarifu Skrundas pilsētā un Rudbāržu ciemā redzu, ka tarifa starpība ir vairāk kā 10EUR/MWh. Lūdzu paskaidrojiet, kāds pamatojums ir šādai starpībai?

Labdien! Siltumapgādes pakalpojumus SIA “Skrundas komunālā saimniecība” nodrošina divās apkalpes zonās – Skrundas pilsētā un Rudbāržu ciemā, un katrai no šīm zonām tiek aprēķināts un apstiprināts savs siltumapgādes pakalpojuma tarifs jeb maksa par siltumenerģijas apgādes pakalpojumiem: siltumenerģijas ražošanu, siltumenerģijas pārvadi un sadali, siltumenerģijas tirdzniecību. Siltumenerģijas apgādes tarifu nosaka izmaksas, kas rodas uzņēmumam, lai iedzīvotājiem nodrošinātu siltumenerģijas apgādes pakalpojumus konkrētajā apkalpes zonā. Tarifa aprēķinā atbilstoši uzņēmuma grāmatvedības metodikai tiek iekļautas kurināmā, elektroenerģijas izmaksas, darba samaksas izdevumi, pamatlīdzekļu nolietojums, remontizmaksas u.c. izmaksas, ņemot vērā divu pēdējo gadu vidējos rādītājus. Atkarībā no tā, kādas izmaksas ir bijušas konkrētajās siltumapgādes apkalpes zonās, var atšķirties arī aprēķinātā maksa par siltumu. Tā, piemēram, ja ir veikti ieguldījumi siltumapgādes infrastruktūras atjaunināšanā, pamatlīdzekļu nolietojuma pieaugums izmaksu sastāvā var ietekmēt siltumapgādes tarifa aprēķinu. Pēdējo divu gadu laikā Skrundas pilsētā ir veikti vairāki ieguldījumi, līdz ar to t.sk. pamatlīdzekļu nolietojuma izmaksu ietekme tarifa aprēķinā ir lielāka kā Rudbāržu ciemā, kur pēdējo gadu laikā nav bijuši nozīmīgi ieguldījumi siltumapgādes pakalpojuma nodrošināšanai un līdz ar to zemāks tarifa aprēķins. Visvairāk tarifu šobrīd ietekmē straujais dabasgāzes cenu pieaugums, jo kurināmā komponente tarifā veido vismaz 2/3 no visām izmaksām.

23.09.2021 14:09

Labdien! Par Skrundas siltuma tarifiem. Domes sēdē spriedāt par apkures katlu Skrundas vidusskolā. Ja pareizi sapratu, katls ikdienā netiek izmantots, kalpo kā rezerves katls. Katla uzturēšanas izmaksas tiek iekļautas siltuma tarifā. Vai tomēr nebūtu pareizāk, par rezerves apkures katla uzturēšanu maksāt skolai, nevis likt maksāt iedzīvotājiem caur siltuma tarifu?

Labdien! Katla uzturēšanas izmaksas netiek iekļautas siltuma tarifā. Par siltumapgādes objekta apsekošanu un uzturēšanu maksā Kuldīgas novada pašvaldība saskaņā ar apstiprinātu izmaksu tāmi.

21.09.2021 17:54

Vai autostāvlaukums Jelgavas ielā 1a ir nodots apsaimniekošanā Kuldīgas komunālajiem pakalpojumiem? Cik bieži tas tiek uzkopts? Regulāri sasitas pudeļu lauskas un citi atkritumi.

Labdien! Stāvlaukumu regulāri tīra SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" Sanitārās tīrīšanas sektora darbinieki. Apsekojot šo teritoriju, pārliecinājāmies, ka tā tiek rūpīgi kopta un tajā nav ne stikli, ne cigarešu izsmēķi. Nedēļas nogalēs nomesto atkritumu ir vairāk, bet tie nākamajā darba dienā tiek savākti un vieta sakopta. Paldies par iedzīvotāja vērību, cerot uz laiku, kad visi cilvēki atkritumus, tai skaitā izsmēķus, izmetīs tam paredzētās vietās, nevis vienkārši nometot zemē.

13.09.2021 14:27

Labdien. Vēlējos uzzināt cik tad tālu esam tikuši ar Rudbāržu pagasta divu dzīvojamo māju siltināšanas projektu. Iepriekš Skrundas komunālā saimniecība teica, ka būs sapulce par projekta cenām un pārējo, bet ir pagājuši jau kārtējie mēneši un nekas nenotiek.

Labdien! 2021. gada 8. septembrī noslēdzās iepirkums par dzīvojamo māju Jubilejas ielā 3 un Parka ielā 1, Rudbāržos siltināšanu, kurā piedalījās 4 būvniecības uzņēmumi. Komisija izvērtēs būvnieku iesniegto piedāvājumu atbilstību prasībām Pēc izvērtēšanas tiks izvēlēts atbilstošākais pakalpojumu sniedzējs un organizēta dzīvokļu īpašnieku kopsapulce, kurā tiks pieņemts lēmums par projekta realizāciju.

15.09.2021 08:45

Labdien.Vai ir kas zināms un kad uzsāks dzīvojamo māju Parka ielā un Jubilejas iela 3 renovācijas Rudbāržos.?

Labdien! 2021. gada 8. septembrī noslēdzās iepirkums par dzīvojamo māju Jubilejas ielā 3 un Parka ielā 1, Rudbāržos siltināšanu, kurā piedalījās 4 būvniecības uzņēmumi. Komisija izvērtēs būvnieku iesniegto piedāvājumu atbilstību prasībām Pēc izvērtēšanas tiks izvēlēts atbilstošākais pakalpojumu sniedzējs un organizēta dzīvokļu īpašnieku kopsapulce, kurā tiks pieņemts lēmums par projekta realizāciju.

15.09.2021 08:45

Sveicināti! Vai ir iespējams publicēt vai norādīt saitu kur aplūkot rotaļlaukuma tāmes kas katra vidēji sastāda 65500 eiro bez PVN?

Labdien! Informācija par izsludinātā iepirkuma "Bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas vietu ierīkošana Kuldīgas novadā" rezultātiem pieejama Elektronisko iepirkumu sistēmā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/58592 sadaļā "Dokumenti (aktuālie)". Šeit norādīta visa informācija, kas pēc likuma ir publiskojama.

03.09.2021 08:07

Labdien! Es tiešām nesaprotu, kā var saimniekot KKP tik nepretimnākoši iespējamam klientam! Vēlējos izvest divus dīvānus, zvaniju uz KKP, teicu, ka man svarīgi būtu vēl augustā! Teica, lai rakstu iesniegumu! Uzrakstīju! Ir pagājusi nedēļa un atbilde nekāda! Es vēl saprastu, ka nav laika, bet tad vēlētos to uzzināt, ka nav laika un kad būs! Cenas ir tādas kā privātais uzņēmējs piedāvā, tātad tā nav nekāda labdarība! Bet apkalpošanas sistēma, kā Padomju laikos! Ja, piemēram, zobārsts neatbildētu uz klienta jautājumu, kad var pierakstīties, tad tak būtu liels sašutums! Un tad brīnamies, ka ir piemēsloti meži un pa kluso nolikti lielgabarīta atkritumi! Varbūt vērts vadībā iecelt kādu kas māk saimniekot mūsdienīgi, lai beidzot ir sakārtota apkalpošana!

Labdien! SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" lūdz klientus, ja rodas kādas neskaidrības, sazināties, lai visu operatīvi atrisinātu. T.: 63322380 (dispečere).

07.09.2021 12:32

Norādiet savu vārdu *
Norādiet savu uzvārdu
Norādiet e-pasta adresi *
Uzdodiet savu jautājumu *
Ar * norādītie lauki ir jāaizpilda obligāti.

Jautājums var netikt publicēts ja:

  • Iesniegtajam jautājumam nav norādīts iesniedzējs - vārds un e-pasts
  • Ja jautājumā norādītie dati nav publiskojami, atbilde tiek nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi;
  • Jautājuma saturs ir klaji aizskarošs un izaicinošs;
  • Jautājuma teksts nav saprotams;
  • Atbilde uz jautājumu ir dota iepriekš, un tā saturs attiecībā uz iepriekšējā jautājumu pēc būtības nav mainījies.

Gadījumos, ja jautājuma risināšana prasa ilgāku laiku, tad arī atbilde var aizkavēties.