Aicina darbā vides pārvaldības speciālistu

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība, Reģ.nr.90000035590 izsludina konkursu uz vakanto vides pārvaldības speciālista amatu uz nenoteiktu laiku.

Mēs meklējam pozitīvu un uz risinājumiem orientētu vides pārvaldības speciālistu ar interesi par ilgtspējīgas vides saglabāšanas procesiem, par kultūrainavas mantojumu un ar izpratni par mūsdienu procesiem vides jomā pasaulē

Prasības pretendentam:

  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vides pārvaldības jomā vai augstākā izglītība vides zinātnē ar vides aizsardzību un/vai ar vides inženieriju saistītā jomā
  • Spēkā esošo normatīvo aktu vides pārvaldības jomā pārzināšana
  • Vēlama vismaz 2 gadu profesionālā pieredze ar vides pārvaldību saistītā jomā
  • Vēlama pieredze projektu vadībā
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja darba pieredze pašvaldībā
  • Orientēšanās juridiskajos un administratīvā procesa jautājumos
  • Prasme strādāt ar biroja programmām Word, Excel, u.c.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas un vēlamas vienas svešvalodas zināšanas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie amata pienākumi:

  • Piedalīties vides aizsardzības projektu izstrādē un ar ilgtspējīgas vides veidošanu saistītu projektu ieviešanā novadā
  • Veikt ar dabas resursu ieguvi un apsaimniekošanu, bioloģiski vērtīgo zālāju u.c. biotopu apsaimniekošanu, ar to saistītās informācijas apkopošanu, analīzi, dokumentu sagatavošanu, dokumentācijas kontroli atbilstoši kompetencei
  • veidot novada vides monitoringa datu bāzi un papildināšanu (piem., peldūdeņu monitorings, atkritumu izgāztuvju monitorings u.c.) un pēc nepieciešamības informēt par rezultātiem sabiedrību
  • Veidot datu bāzes par dabas resursiem un to izmantošanu pašvaldībā
  • Virzīt un piedalīties amata kompetences ietvaros  novada ainavu attīstības plāna un citu saistītu dokumentu un koncepciju izstrādāšanu
  • Saskaņā ar normatīvo aktu prasībām apkopt un sagatavot nepieciešamās atskaites valsts un citām institūcijām pēc pieprasījuma
  • Izskatīt un sagatavot atbildes uz juridisko un fizisko personu iesniegumiem atbilstoši savai kompetencei
  • Konsultēt juridiskās un fiziskās personas par vides pārvaldības jautājumiem atbilstoši savai kompetencei

Mēs piedāvājam:

  • Amatalga – EUR 1190,00 pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas/pilns darba laiks
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu
  • Darbu radošā komandā

Pretendentu izglītības dokumentu kopijas, CV un motivācija vēstuli līdz 2021. gada 5.oktobra  plkst.17.00 lūdzam sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

vai pa pastu: Kuldīgas novada pašvaldība, Baznīcas iela 1, Kuldīga, LV 3301

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība  informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;
2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība,adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads

 Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi Kuldīgas novada pašvaldībā, aicinām apmeklēt Kuldīgas novada pašvaldības  tīmekļvietni www.kuldiga.lv.

< SKATĪT AKTUALITĀTES