Aicina darbā vecāko māsu Kuldīgas slimnīcā

slimnica

Kuldīgas slimnīca piedāvā pilna laika (40h / nedēļā) darbu vecākai māsai Iekšķīgo slimību nodaļā mūsdienīgā iestādē un profesionālā komandā.

Piedāvājam:

  • pilnu darba laiku (40h nedēļā),
  • darbu mūsdienīgā iestādē un profesionālā komandā,
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu sākot no 1230 EUR (880 EUR - vecākās māsas amata pienākumi, 350 EUR - mājas aprūpes pienākumi) par 1,0 slodzi),
  • profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas.

Prasības:

  • augstākā profesionālā izglītība māszinībās,
  • sertifikāts vēlams kādā no māsas pamatspecialitātēm,
  • praktiskā darba pieredze veselības aprūpes jomā vismaz 2 gadus,
  • precizitāte darba pienākumu veikšanā,
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodu likumu,
  • prasme strādāt patstāvīgi un komandā,
  • prasme strādāt ar datoru (MC Word, Excel).

Pienākumi:

  • organizēt, vadīt un kontrolēt aprūpes procesus nodaļā,
  • organizēt un vadīt nodaļas personāla darbu,
  • organizēt un vadīt medicīnisko aprūpi mājās,
  • pārzināt higiēniskā un pretepidēmiskā režīma prasības,
  • pārzināt ar ārstniecības un aprūpes darbu saistītos normatīvos dokumentus.

Pretendentiem jāiesniedz: motivācijas vēstule, īss dzīves un darba gaitu pārstāsts (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, rekomendācijas un ieteikuma vēstules (vēlamas) e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES