Atbalsts sportam

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu finansējuma saņemšanai 2023. gadā sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam.

Uz atbalstu var pretendēt Kuldīgas novadā dzīvesvietu deklarējuši sportisti un Biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrētie Kuldīgas novada sporta klubi un komandas, sporta pasākumu organizatori, kuri plāno organizēt sporta pasākumus Kuldīgas novada teritorijā.

Pašvaldības mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus, klubus, biedrības, komandas un augstu sasniegumu sporta sportistus, veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot iedzīvotājus dažādās sporta aktivitātēs, kā arī popularizēt novadu Latvijā un pasaulē.

Kuldīgas novada Sporta un veselības veicināšanas komisijai adresēti pieteikumi līdz 2023. gada 13. janvāra plkst. 16.00 jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas 1, Kuldīgā vai jāiesūta elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., pieteikumam pievienojot attiecīgo anketu (Nr. 1., 2., 3.).

Pieteikumu veidlapas var saņemt Kuldīgas novada domes apmeklētāju pieņemšanas centrā (Baznīcas iela 1, Kuldīga), kā arī izdrukāt no pašvaldības mājaslapas. 

NOLIKUMS

Pieteikuma anketas:

PIETEIKUMA ANKETA NR.1 FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI SPORTA PASĀKUMIEM UN SACENSĪBĀM 2023. GADĀ

PIETEIKUMA ANKETA NR.2 FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI SPORTA BIEDRĪBĀM, KLUBIEM 2023. GADĀ

PIETEIKUMA ANKETA NR. 3 FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI AUGSTU SASNIEGUMU SPORTA SPORTISTAM 2023. GADĀ

ATSKAITE PAR KULDĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBAS PIEŠĶIRTO FINANSĒJUMU UN SASNIEGTO REZULTĀTU SPORTĀ


Pašvaldības atbalsts sportam 2022. gadā

Pašvaldības atbalsts sportam 2021. gadā

Pašvaldības atbalsts sportam 2020. gadā

Pašvaldības atbalsts sportam 2019. gadā

ATBALSTS SPORTISTIEM, KLUBIEM UN SPORTA PASĀKUMIEM


Pašvaldības atbalsts sportam 2018. gadā

ATBALSTS SPORTISTIEM, KLUBIEM UN SPORTA PASĀKUMIEM


Pašvaldības atbalsts sportam 2017. gadā

Kuldīgas novada Dome 26. janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2017. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2016. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2016. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2015. gadā

Kuldīgas novada Dome 2015. gada 29. janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2015. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2014. gadā

Kuldīgas novada Dome 2014. gada 30. janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2014. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2013. gadā

Kuldīgas novada Dome 2013. gada 31.janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2013. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.


Pašvaldības atbalsts sportam 2012. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2012. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.


Pašvaldības atbalsts sportam 2011. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2011. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

< SKATĪT AKTUALITĀTES