Izsludina pieteikšanos pieaugušo izglītības projektu konkursam

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina projektu konkursu finansējuma saņemšanai pieaugušo izglītības projektu īstenošanai. Finansiāli tiks atbalstīti pretendenti, kuri ir pieaugušo izglītotāji un savu darbību īsteno Kuldīgas novada teritorijā.

Konkursā atbalstāmās aktivitātes – neformālās izglītošanas pasākumi: meistarklases, radošās darbnīcas, diskusijas, citas interaktīvās formas, tikšanās ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Projekta īstenošana ir paredzēta Kuldīgas novada teritorijā, tā īstenošanas periods nav īsāks par diviem mēnešiem, bet nepārsniedz septiņus mēnešus. 

Viens pretendents var iesniegt vienu projekta iesniegumu, un prioritārā mērķa grupa ir bērnu vecāki, kuriem ir bērni vecumā līdz 18 gadiem, kā arī novada iedzīvotāji vecumā no 26 gadiem. Priekšroka būs projektiem ar līdzfinansējumu no citiem finanšu avotiem, savukārt pieprasītais finansējums no pašvaldības nedrīkst būt lielāks par 1000 EUR.

Pieteikumi parakstīti un ieskenēti PDF formātā vai elektroniska dokumenta veidā jāiesniedz līdz 2020. gada 23. marta plkst. 16.00, nosūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Kuldīgas novada pašvaldības pieaugušo izglītības speciālisti Unu Matisoni, zvanot pa tālruni 26542280 vai rakstot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

1. Pielikums - Kuldīgas novada pašvaldības ATKLĀTA PROJEKTU KONKURSA PIEAUGUŠO IZGLĪTOTĀJIEM IESNIEGUMA VEIDLAPA

2. pielikums - ATKLĀTA PROJEKTU KONKURSA PIEAUGUŠO IZGLĪTOTĀJIEM BUDŽETA VEIDLAPA

3. pielikums - VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

4. pielikums - Kuldīgas novada pašvaldības ATKLĀTA PROJEKTU KONKURSA PIEAUGUŠO IZGLĪTOTĀJIEM noslēguma atskaite

Kuldīgas novada pašvaldības ATKLĀTA PROJEKTU KONKURSA PIEAUGUŠO IZGLĪTOTĀJIEM NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES