Uzklausīšanas sanāksme par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu poligonā „Ķīvītes”

09.01.2015. notiks uzklausīšanas sanāksme par SIA „Liepājas RAS” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu poligonā „Ķīvītes”.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk Regulators) 2015. gada 9. janvārī. plkst. 11.00 SIA „Liepājas RAS” telpās, „Ķīvītes”, Grobiņas pagastā, Grobiņas novadā rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Liepājas RAS” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu poligonā „Ķīvītes”.

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA „Liepājas RAS” pilnvaroto pārstāvi, kurš varēs komentēt iesniegtā sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA „Liepājas RAS” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu poligonā „Ķīvītes”.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2015. gada 8. Janvārim (kontaktpersona Agnese Alute, t. 67873195; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Iepazīsties ar SIA „Liepājas RAS” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājas lapā www.sprk.gov.lv, sadaļā Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES