Aicinām piedalīties jaunā Kuldīgas novada plānošanas dokumentu publiskajā apspriešanā

Plānošanas dokumenti
Foto: Krists Spruksts

Kuldiga drukai PLAKATS 1

Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2021. gada 24. novembra līdz 2022. gada 6. janvārim.

1. Publiskās apspriešanas laikā visi interesenti var iepazīties ar attīstības plānošanas dokumentiem:

2. Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā: 

2.1. HTTPS://GEOLATVIJA.LV/GEO/TAPIS#DOCUMENT_19245
2.2. HTTPS://GEOLATVIJA.LV/GEO/TAPIS#DOCUMENT_19248.

3. Kuldīgas pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, darba laikā, ievērojot attiecīgajā laika posmā spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus:

pirmdienās 8.00–18.00,
no otrdienas līdz ceturtdienai 8.00–17.00,
piektdienās 8.00–16.00.

Rakstiskus priekšlikumus un atsauksmes par attīstības plānošanas dokumentu projektiem iespējams iesniegt līdz 2022. gada 6. janvārim:

1. Kuldīgas novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Skrundas pilsētas vai novada pagastu pārvaldēs to darba laikā, ievērojot attiecīgajā laika posmā spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus;
2. Sūtot pa pastu Kuldīgas novada pašvaldībai, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, LV 3301 vai Kuldīgas attīstības aģentūrai, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, LV 3301.
3. Elektroniski sūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
4. Izmantojot teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmu: 

4.1. HTTPS://GEOLATVIJA.LV/GEO/TAPIS#DOCUMENT_19245
4.2. HTTPS://GEOLATVIJA.LV/GEO/TAPIS#DOCUMENT_19248.

Saņemt konsultācijas par sagatavotajiem plānošanas dokumentiem var gan klātienē, gan attālināti (iepriekš saskaņojot tikšanās laiku un formātu, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Publiskās apspriešanas sanāksme, kurā iedzīvotāji un interesenti varēs uzdot interesējošos jautājumus un sniegt atsauksmes par attīstības plānošanas dokumentu projektiem, notiks tiešsaistē 2021. gada 13. decembrī 17.00. Sanāksme norisināsies ZOOM platformā un tiks translēta Kuldīgas kontā facebook.com.

Lai saņemtu piekļuves informāciju ZOOM sanāksmei, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT vai rakstīt e-pasta vēstuli uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

< SKATĪT AKTUALITĀTES