Zīmēsim Kuldīgas novada telpisko perspektīvu  

kuldiga
Foto: Kārlis Komarovskis

Aicinām uz darba grupas diskusiju par jaunizveidotā Kuldīgas novada telpisko perspektīvu 2021. gada 19. augustā pulksten 10:00 Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā.

Darba grupā veidosim novada ilgtermiņa teritorijas attīstības redzējumu šādās jomās:

  • Apdzīvojuma struktūra, attīstības centri;
  • Galvenie transporta koridori un infrastruktūra;
  • Dabas teritoriju telpiskā struktūra;
  • Ainaviski vērtīgās un kultūrvēsturiski nozīmīgās teritorijas un citas īpašas teritorijas;
  • Prioritāri attīstāmās teritorijas.

Informācijai: Atbilstoši Administratīvi teritoriālajai reformai no 2021. gada 1. jūlija, apvienojoties Alsungas, Kuldīgas un Skrundas novadiem, ir izveidots jaunais, paplašinātais Kuldīgas novads. Lai sekmētu mērķtiecīgu un līdzsvarotu jaunā novada attīstību, tiek izstrādāta Kuldīgas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija 2022.–2046. gadam un attīstības programma 2022.–2028. gadam. Stratēģijas ietvaros tiek veidots nākotnes redzējums, ņemot vērā katras teritorijas  unikālo identitāti, resursus un vajadzības. Šajā procesā būtiska ir vietējo kopienu iniciatīva un sabiedrības iesaiste.

Pieteikšanās diskusijai un kontaktinformācija saziņai: Kuldīgas novada PI “Kuldīgas attīstības aģentūra” vadītājas vietnieks Kaspars Rasa (tālrunis: 63322235; 27840580; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

< SKATĪT AKTUALITĀTES