Paziņojums par lokālplānojuma Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejā publisko apspriešanu

gerbonis

Paziņojums par "Lokālplānojuma Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejā, kas groza teritorijas plānojumu" projekta un valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa “Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” (valsts aizsardzības Nr. 7435) aizsargjoslas (aizsardzības zonas) grozījumu ar priekšlikumiem uzturēšanas nosacījumiem" projekta publisko apspriešanu.

Publiskā apspriešana norisināsies* no 19.04.2021. līdz 16.05.2021. Ar projektu materiāliem publiskās apspriešanas laikā var iepazīties:

elektroniski - 

1. valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_12834 ;
2. šeit;

izdrukas veidā

1. Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1 (1. stāvā), Kuldīgā;
2. Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3 (2. stāvā), Kuldīgā;

Vēršam uzmanību – aizsargjoslas (aizsardzības zonas) grozījumu projekts ar priekšlikumiem uzturēšanas nosacījumiem ir iekļauts lokālplānojumā kā paskaidrojuma raksta pielikums Nr. 2.

Viedokli un priekšlikumus publiskās apspriešanas laikā var izteikt:

elektroniski:

1. valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv;
2. kuldiga.tergis.lv;
3. ar valsts pārvaldes pakalpojumu portāla https://latvija.lv/ starpniecību;
4. nosūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Kuldīgas novada pašvaldības e-adresi ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu ar norādi "Iesniegums par lokālplānojuma 1. redakciju un aizsargjoslas grozījumu projektu". 

papīra formātā:

1. pa pastu priekšlikumi sūtāmi līdz 16.05.2021. (pasta zīmogs) Kuldīgas attīstības aģentūrai, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, LV - 3301 vai Kuldīgas novada pašvaldībai, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, LV - 3301.
2. personīgi priekšlikumi iesniedzami Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, ievietojot tos dokumentiem paredzētajā pastkastē ēkas pirmajā stāvā darba dienās no 8.00 līdz 00, vai Kuldīgas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, darba dienās no 8.00 līdz 17.00 vai ievietojot tos dokumentiem paredzētajā pastkastē pie ēkas.

Publiskās apspriešanas laikā, iepriekš piesakoties, iespējams saņemt konsultāciju klātienē un attālināti par izstrādāto lokālplānojuma projektu un to, kā/vai tā ietekmē jūsu īpašumu vecpilsētā vai plānotās darbības. Pieteikšanās konsultācijai, zvanot lokālplānojuma izstrādes vadītājai Līvai Meļķei-Tropiņai pa tālruni 26026766 vai rakstot e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2021. gada 6. maijā 18.00 attālināti platformā ZOOM. Sanāksmes laikā būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī iesaistīties diskusijā ar lokālplānojuma projekta izstrādes darba grupas pārstāvjiem. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmē neklātienes formā, aicinām līdz 04.05.2021. reģistrēties šeit vai sūtīt e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Uz jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet ziņu par sanāksmes norisi un piedalīšanās iespējām.  

Sanāksmi būs iespējams vērot arī tiešsaistē Kuldīgas novada pašvaldības "Facebook" kontā. 

Informācija par lokālplānojuma projekta izstrādes pamatojumu un būtiskākajām izmaiņām, ietverot risinājumu īsu aprakstu, izvietota arī pilsētvidē uz afišu stabiem Kuldīgā šādās vietās:

  • pie Kuldīgas kultūras centra;
  • pie ēkas Kalna ielā 27;
  • Rātslaukumā iepretim kafejnīcai “Kursas zeme”;
  • Pilsētas laukumā iepretim veikalam “Drogas”;
  • Liepājas ielā iepretim veikalam “Saldo”.

Par publiskās apspriešanas procesu aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājas lapā un citos plašsaziņas līdzekļos.

Jautājumu, neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 26026766 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

*atbilstoši 10.06.2020. likumam “Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums”

Lokālplānojuma  izstrādes pamatojums un mērķis, risinājumi

< SKATĪT AKTUALITĀTES