Aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanu

aptauja

Kuldīgas novada pašvaldībai ir jālemj par priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanu pilsētvidē pirms gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likumu pašvaldība var:

  • noteikt publiskās lietošanas ārtelpas, kur nedrīkst novietot galdus un uzsliet teltis un pārvietojamas nojumes, un laiku, kad nedrīkst novietot galdus un uzsliet teltis un pārvietojamas nojume;
  • lemt par to, vai atļaut izmantot sabiedriskā transporta pieturvietu reklāmas blokus priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanai.

Visas sabiedriskā transporta pieturvietas Kuldīgā ir pašvaldības īpašums. Tajās pašvaldība šobrīd ir izvietojusi vispārīgu informāciju par Kuldīgu un atpūtas iespējām pilsētā un tās tuvākajā apkārtnē.

Pašvaldībai ir svarīgs iedzīvotāju viedoklis, tāpēc aicinām ikvienu iesaistīties un aptaujā nobalsot par to, vai priekšvēlēšanu politiskās aģitācijas materiālus būtu vai nebūtu jāatļauj izvietot autobusu pieturvietās un vai pašvaldībai vajadzētu atļaut vai aizliegt priekšvēlēšanu aģitācijai novietot galdus, teltis un pārvietojamas nojumes?

Elektroniskā aptauja

< SKATĪT AKTUALITĀTES