Aicina balsot par to, kurus rotaļu laukumus Kuldīgā atjaunot pirmkārt

rotalu laukums
Foto: Kārlis Komarovskis

Pašvaldības speciālisti izanalizējuši situāciju ar rotaļu laukumiem daudzdzīvokļu dzīvojamo namu rajonos un blīvāk apdzīvotajās privātmāju teritorijās Kuldīgā, lai saprastu, kas būtu darāms, lai tos atjaunotu un izveidotu labiekārtotas vietas, kur bērniem rotaļāties.

Atgādinām, ka šogad jau top trīs jauni rotaļlaukumi kvartālā starp Dzintaru, Piltenes, Lapegļu un Parka ielu. Pārējās teritorijās ir 14 rotaļu laukumi, kurus būtu nepieciešams atjaunot. Visi šie rotaļu laukumi atrodas uz pašvaldībai piederošas zemes.

Tā kā budžeta iespējas ir ierobežotas, pašvaldība plāno rotaļu laukumus atjaunot pakāpeniski, pa vairākiem laukumiem gadā. Lai noteiktu tos rotaļlaukumus, kurus būtu nepieciešams atjaunot vispirms, aicinām iedzīvotājus balsot aptaujā.

Aptaujas datu pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība. Datu iesniegšana ir nepieciešama, lai nodrošinātu to, ka aptaujā tiek iegūti objektīvi dati par Kuldīgas novada iedzīvotāju viedokli. Datu pārzinis izmantos datus tikai apkopotā veidā un apliecina, ka neizpaudīs iesniegtos datus trešajām personām. Ja piekrītat, ka jūsu dati tiek apstrādāti konkrētam mērķim, lūdzu aizpildiet aptaujas anketu.

Aptauja norisināsies līdz 22. jūlijam.

ELEKTRONISKĀ APTAUJA

Visu atjaunojamo laukumu karte: https://ej.uz/bmbo

Izvērsta informācija par visiem atjaunojamajiem rotaļlaukumiem: Perspektīvie rotaļu laukumi 2020

Pašvaldība plāno pakāpeniski atjaunot rotaļu laukumus daudzdzīvokļu dzīvojamo namu rajonos un blīvāk apdzīvotajās privātmāju teritorijās Kuldīgā. Lūdzu, nobalsojiet par to, kurus rotaļu laukumus būtu nepieciešams atjaunot vispirms!

 1. pie Virkas ielas 31
 2. pie Pureņu ielas 4A
 3. pie Rožu ielas 3
 4. pie Piltenes ielas 26
 5. pie Mucenieku ielas 30A
 6. pie Virkas ielas 22
 7. 1905.gada parkā pie Alunāna ielas 3
 8. pie Mucenieku ielas 35
 9. pie Pļavas ielas 5
 10. pie Grants ielas 29
 11. pie Ķelšu ielas 2A
 12. pie Planīcas ielas 12
 13. pie Dzintaru ielas 2
 14. pie Dzintaru ielas 10

< SKATĪT AKTUALITĀTES