Aicina uz diskusiju par veselības projekta otro kārtu

veselības projekta

Informējam, ka veiksmīgi noslēgusies projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2./16/I/095 pirmā kārta un tiek gatavoti priekšlikumi projekta otrajai kārtai.

Lai diskutētu par projekta otrajā kārtā īstenojamajiem pasākumiem, Kuldīgas novada pašvaldība otrdien, 12. maijā, plkst. 15.00 rīkos videokonferenci ar Domes vadības, pašvaldības speciālistu, NVO pārstāvju un citu interesentu līdzdalību.

Projekta ietvaros tiek atbalstīti veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi šādās prioritārajās jomās: sirds un asinsvadu slimības, onkoloģiskās slimības, bērnu veselība, psihiskā veselība.

Projekta rīcības apakšjomas ir psihiskā veselība, atkarību izplatības mazināšana, fiziskā aktivitāte, veselīgs uzturs, seksuālā un reproduktīvā veselība, slimību profilakse.

Aicinām ikvienu interesentu pievienoties diskusijai, par dalību līdz 11. maijam informējot projekta koordinatori Jutu Kasakovsku pa tālruni 29638612 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES