Paziņojums par dabas lieguma “Maņģenes meži” individuālo aizsardzības un izmantošanas noteikumu izstrādi

mezs
Foto: Ričards Sotaks

Dabas aizsardzības pārvalde atbilstoši likuma “Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām” 13. panta ceturtajai daļai informē, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) ir sagatavojusi Ministru kabineta noteikumu projektu “Dabas lieguma “Maņģenes meži”  (turpmāk – DL “Maņģenes meži”) individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi” (turpmāk – Noteikumu projekts). Noteikumu projekts izstrādātspamatojoties uz 2016. gada 19. aprīlī apstiprināto DL “Maņģenes meži” dabas aizsardzības plānu 2016. - 2028. gadam, kā arī ņemot vērā DL “Maņģenes meži” izveidoto mikroliegumu nosacījumus.

DL “Maņģenes meži” ir Eiropas nozīmes (Natura 2000) aizsargājama dabas teritorija, kas atrodas Rumbas pagastā, Kuldīgas novadā, tā platība ir 2201 hektāri.

Noteikumu projekts ir pieejams VARAM mājaslapā www.varam.gov.lv – sadaļā Normatīvie akti/ Normatīvo aktu projekti/ Normatīvo aktu projekti dabas aizsardzības jomā: ŠEIT

un Dabas aizsardzības pārvaldes mājaslapā www.daba.gov.lv sadaļā “Normatīvie akti” - “Normatīvo aktu projekti”: ŠEIT

Sīkāku informāciju par Noteikumu projektu var uzzināt:

  • VARAM Dabas aizsardzības departamentā Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, vai elektroniski un telefoniski sazinoties ar Diānu Saulīti, tālr. 67026587, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
  • Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas aizsardzības departamentā, Siguldā, Baznīcas ielā 7, LV-2150, darba dienās no 9.00 līdz 17.00, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, vai elektroniski un telefoniski sazinoties pa tālr.67509545, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Rakstiskus priekšlikumus un ierosinājumus minētajam noteikumu projektam lūdzam iesniegt divu nedēļu laikā pēc paziņojuma publicēšanas laikrakstā “Latvijas vēstnesis” Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..” Juridiskām personām nepieciešams norādīt institūcijas nosaukumu, reģistrācijas numuru, priekšlikumu sniegšanas datumu un kontaktinformāciju, bet fiziskām personām – vārdu, uzvārdu, adresi un priekšlikumu sniegšanas datumu. Anonīmi iesniegumi netiks ņemti vērā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES