Aicina pieteikties finansējumam sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam

sports
Publicitātes foto.

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu finansējuma saņemšanai 2022. gadā sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam.

Uz atbalstu var pretendēt Kuldīgas novadā dzīvesvietu deklarējuši sportisti un Biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrētie Kuldīgas novada sporta klubi un komandas, sporta pasākumu organizatori, kuri plāno organizēt sporta pasākumus Kuldīgas novada teritorijā.

Pašvaldības mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus, klubus, biedrības, komandas un augstu sasniegumu sporta sportistus, veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot iedzīvotājus dažādās sporta aktivitātēs, kā arī popularizēt novadu Latvijā un pasaulē.

Kuldīgas novada Sporta un veselības veicināšanas komisijai adresēti pieteikumi līdz 2022. gada 14. janvāra plkst. 16.00 jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas 1, Kuldīgā vai jāiesūta elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., pieteikumam pievienojot attiecīgo anketu (Nr. 1., 2., 3.).

Pieteikumu veidlapas var saņemt Kuldīgas novada domes apmeklētāju pieņemšanas centrā (Baznīcas iela 1, Kuldīga), kā arī izdrukāt no pašvaldības mājaslapas. 

NOLIKUMS

PIETEIKUMA ANKETA Nr.1 FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI SPORTA PASĀKUMIEM UN SACENSĪBĀM 2022. gadā

PIETEIKUMA  ANKETA Nr.2 FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI SPORTA BIEDRĪBĀM, KLUBIEM 2022. GADĀ

PIETEIKUMA  ANKETA Nr. 3 FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI AUGSTU SASNIEGUMU SPORTA SPORTISTAM 2022. gadā

ATSKAITE par Kuldīgas novada pašvaldības piešķirto finansējumu un sasniegto rezultātu sportā

 

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav