Vēl pēdējo dienu iespējams pieteikt pretendentus Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku balvai

uzņēmēju

Vēl līdz 28. augustam iespējams pieteikt pretendentus konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku balva 2020”. Kuldīgas novada pašvaldība konkursu organizē, lai apzinātu un godinātu Kuldīgas novada uzņēmējus un amatniekus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā.

Pretendentus konkursā var pieteikt septiņās kategorijās: “Lauksaimnieks 2020”, “Ražotājs 2020”, “Pakalpojums 2020”, “Amatnieks 2020”, “Tūrisma uzņēmējs 2020”, “Ģimene uzņēmējdarbībā 2020” un “Debija 2020”.

Dalībai konkursā aicinām pieteikt uzņēmumus (uzņēmējus), kuru saimnieciskā darbība norit Kuldīgas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares, individuālā darba veicējus, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Kuldīgas novadā, uzņēmumus un to struktūrvienības, kas Kuldīgas novada teritorijā veic saimniecisko darbību, bet reģistrētas citur, kā arī amatniekus, kuri ir fiziskas personas un var būt arī citu uzņēmumu darbinieki.

Aptaujas anketa pieejama ŠEIT . Tāpat anketas ir atrodamas Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, un pagastu pārvaldēs, kā arī citās sabiedriskās vietās. Anketas arī publicēs pašvaldības informatīvajā izdevumā “Kuldīgas Novada Vēstis” un laikrakstā “Kurzemnieks”.

Konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2020” pieteiktos pretendentus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Komisija savu iespēju robežās apmeklēs izvirzītos uzņēmumus un tiksies ar to īpašniekiem un darbiniekiem.

Papildus 2020. gada beigās tiks apkopoti rezultāti un noteikti pretendenti vēl trīs kategorijās: “Investīcija 2020” – uzņēmēji, kas saskaņā ar Kuldīgas novada pašvaldības būvvaldes datiem ir ieguldījuši lielākās investīcijas būvniecībā Kuldīgas, lielākie nodokļu maksātāji pēc samaksātās IIN summas 2019. gadā un lielākie nodokļu maksātāji pēc kopējās samaksāto nodokļu summas 2019. gadā.

ELEKTRONISKĀ ANKETA

NOLIKUMS

ANKETA


ELEKTRONISKĀ ANEKETA:

Notiek ielāde…

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav