Konkurss par skaistāko Kuldīgas dārzu un sakoptāko teritoriju

Kuldīgas novada pašvaldība no 1. jūnija līdz 31. augustam organizē konkursu „Skaistākais Kuldīgas dārzs un sakoptākā teritorija 2014”.

Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz 1. jūlijam fiziskas un juridiskas personas, aizpildot dalībnieka anketu, kurā tiek norādīta vērtējamā objekta adrese, īpašnieks, kontakttālrunis, kā arī pieteicēja vārds, uzvārds/nosaukums, kontakttālrunis. Anketās viens pieteicējs/dalībnieks var pieteikt objektu tikai vienu reizi. Pieteikumi jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā vai vides speciālistei Dacei Jansonei (tālr. 63324935, 27025423), vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Saņemto pieteikumu apkopošana un izvērtēšana noritēs no 2. jūlija līdz 31. augustam.

Konkursa uzvarētājiem būs šādas balvas: par 1. vietu – EUR 150 un speciāli darināta atzinības plāksne, kas stiprināma pie teritorijas, nominācijā „Skaistākais Kuldīgas dārzs”, „Sakoptākais daudzdzīvokļu māju pagalms”, „Sakoptākais uzņēmums Kuldīgas pilsētā”; par 2. vietu – EUR 100; par 3. vietu EUR 75. Nominācijā „Skaistākais gaisa dārzs” piešķirs atzinības rakstu un naudas balvu: par 1. vietu – EUR 75; 2. vietu EUR 50; 3. vietu – EUR 30. Vienam pieteikuma anketas aizpildītājam izlozes kārtībā tiks piešķirta pārsteiguma balva. Iepriekšējā gada konkursa 1. vietas ieguvējs netiek apbalvots ar pirmo vietu divus gadus pēc kārtas. Apbalvošana tiks rīkota 4. oktobrī  Hercoga Jēkaba gadatirgus laikā.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav