Divpadsmito gadu īstenos projektu konkursu "Darīsim paši”

Arī šogad Kuldīgas novadā rīkos iedzīvotāju iniciatīvu konkursu "Darīsim paši” – tā 23. februāra Domes sēdē nolēma Kuldīgas novada Domes deputāti. Konkurss norisināsies jau divpadsmito gadu.

Iedzīvotāju iniciatīvu konkursa mērķis ir radīt sakārtotu un uzlabotu apkārtējo publisko vidi novadā, kā arī sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, paredzot iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā. Katram no atbalstītajiem projektiem, tāpat kā iepriekšējos gados, plānots piešķirt 600 EUR lielu līdzfinansējumu. Kopumā plānots finansiāli atbalstīt 40 iedzīvotāju iniciatīvu projektus, un kopējais konkursam "Darīsim paši” pašvaldības budžetā atvēlētais finansējums ir 24 000 EUR.

Iedzīvotāji aktīvi piedalās šajā konkursā – kopš 2006. gada, kad konkurss tika aizsākts, nevalstiskas organizācijas un iedzīvotāju grupas, ieguldot savu darbu, laiku un arī līdzekļus, ar pašvaldības finansiālu atbalstu īstenojušas jau 382 projektus visā Kuldīgas novadā. Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei, remontētas kāpņu telpas, sakārtoti pagalmi un autostāvvietas, atjaunotas durvis un logi, veikti uzlabojumi baznīcās un kapsētās, darināti tērpi pašdarbības kolektīviem, ierīkoti rotaļu un sporta laukumi, kā arī paveikts daudz citu derīgu un vietējai sabiedrībai svarīgu darbu.

Konkursu "Darīsim paši” vadīs un koordinēs Domes priekšsēdētājas vietnieka palīgs Evita Pētersone, kurai jautājumu gadījumā var zvanīt pa tālruni 27091623, 63350143 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Iesniegtos projektus vērtēs un apmeklēs Kuldīgas novada Domes apstiprināta konkursa žūrija.

Konkursa nolikums un pieteikuma informācija pieejama arī Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā. Projekta pieteikumus var iesniegt līdz 3. aprīlim.

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa