Kurzemes labākais projekts – „Āra – zaļā klase”

Publicitātes foto

16. janvārī Lielvārdes kultūras namā notika organizācijas Sabiedrība ar Dvēseli Latvija” noslēguma pasākums, kurā apbalvoja arī Kuldīgas projektus.

Paldies tika teikts visiem, kuri ar savu darbu un entuziasmu pagājušā gadā īstenojuši vietējos projektus savās pašvaldībās dzīves kvalitātes un vides uzlabošanai. Pasākumā piedalījās dalībnieki no pieciem reģioniem – Kurzemes, Vidzemes, Latgales, Zemgales un Pierīgas.

Par labāko Kurzemes projektu dalībnieku balsošanas rezultātā atzīta Kuldīgas Centra vidusskolas „Āra – zaļā klase”, balvā saņemot EUR 100. To īstenoja biedrība „Mēs savai skolai un pilsētai” (koordinatore Iveta Eglīte) Kuldīgas projektu konkursa „Darīsim paši!” ietvaros. Klase veidota ar mērķi, lai varētu rīkot nodarbības un mācību stundas ārpus telpām.

Ceturto vietu ieguva Kuldīgas interešu grupas „Kopā vieglāk” projekts „Mācies un dari”, koordinatore Ruta Orlova, saņemot veikala „Depo” dāvanu karti EUR 35 vērtībā. Šis projektsuzlabo sociāli ekonomisko vidi jauniešiem ar īpašām vajadzībām, iesaistot tos suvenīru izgatavošanā, tautisko aproču, apkakļu un vainagu labošanā.

Uz noslēguma pasākumu tika aicināti labākie, pirmās sešas vietas ieguvušie, projekti no katras pašvaldības. Projektus, kuri pārstāvēs reģionus, pirms tam noteica speciāli izveidota reģionālā žūrija, kurai bija jāizvērtē visi projekti, un jāizvirza labākie. No Kurzemes pasākumā piedalījās Kuldīgas, Skrundas, Ventspils, Vaiņodes un Aizputes novadu pārstāvji.

„Liels prieks par to, ka Kuldīgas novada projekti ir atzīti, pamanīti un novērtēti. Tas dod gandarījumu gan pašiem projektu realizētājiem, gan visiem, kas līdzdarbojušies šo projektu īstenošanā,” atzina Kuldīgas novada pašvaldības speciāliste, „Darīsim paši” koordinatore Evita Pētersone.

Arī 2016. gadā Kuldīgas novada pašvaldība turpinās aizsākto tradīciju un rīkos projektu konkursu „Darīsim paši!”, kura mērķis ir uzlabot vidi Kuldīgas novadā, iesaistot sabiedrību un īstenojot principu „darīsim paši”.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav