Aicina pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai kultūras jomā

Aicina pieteikties finansējuma saņemšanai kultūras pasākumu organizēšanai, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu

Lai sekmētu Kuldīgas novada kultūrvides veidošanos, kultūras vērtību saglabāšanu, attīstītu jaunradi, veicinātu iedzīvotāju brīvā laika organizēšanu, biedrību un nodibinājumu iesaistīšanos pilsoniskās sabiedrības veidošanā un iesaistīšanos kultūras procesu norisēs, Kuldīgas novada Domes deputāti 26. novembra sēdē nolēma atbalstīt finansējuma piešķiršanu kultūras pasākumu organizēšanai, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu.

Finansiāli tiks atbalstītas sabiedriskās un privātās struktūras, kas darbojas kvalitatīvu, ekonomiski efektīvu kultūras projektu īstenošanā Kuldīgas novadā, bagātina Kuldīgas novada kultūrtelpu ar dažādām kultūras aktivitātēm, sekmējot Kuldīgas novada atpazīstamību.

Ar konkursa nolikumu Kuldīgas novada pašvaldības finansējuma saņemšanai var iepazīties Kuldīgas novada pašvaldībā, Kuldīgas novada pašvaldības Kultūras nodaļā. Pieteikumu veidlapas var saņemt Kuldīgas novada pašvaldībā pie apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas speciālista, kā arī izdrukājot no Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapas internetā. Pieteikumi 2016. gada pasākumiem konkursam jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas speciālistam līdz 2016. gada 8. janvārim, vai jānosūta pa pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Nolikums un pieteikumi

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav