Vilgāles ezerā ceturto reizi aizvadītas sacensības “Peldam Vilgālē”

peldam vilgale
Foto: Inese Ozola

20. jūlijā Kurmāles pagasta Vilgāles ezerā atklātā ūdenī ceturto reizi aizvadītas peldēšanas sacensības “Peldam Vilgālē 2019”. Tajā šogad piedalījās 28 dalībnieki. Pasākums notika projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” ietvaros.

Visvairāk dalībnieku pieteikušies garajās peldēšanas distancēs. Šogad organizatori bija mainījuši distances trasi, kas iekļāva peldējumu apkārt ezera saliņai. “Peldam Vilgālē” dalībniekiem bija iespēja sacensties dažādās distancēs – 72 metru peldējumā bērniem, 400 metru peldējumā iesācējiem, 881 metru izaicinājuma peldējumā un 2,5 kilometru sporta klases peldējumā. 72 metru peldējumā bērniem bija no Vilgāles ezera laipas gala jāaizpeld līdz krastam. Šogad dalībnieku pulks bija no dažādām Latvijas pilsētām – Rīgas, Saldus, Ventspils, Stopiņiem u.c. Pasākumā sportistus uzmundrināja un galvenās tiesneses funkciju pildīja Dzintra Freimane.

Pirmo trīs vietu guvēji sporta klasē saņēma kausus, diplomus un piemiņas zīmes. Savukārt pilnīgi visiem dalībniekiem piedalīšanos sacensībās tika pasniegti atzinības raksti un nelielas balviņas. Pēc sacensībām dalībniekus Kurmāles pagasta pārvalde cienāja ar gardumiem, bet Vilgāles estrādē ar koncertu priecēja Jānis Buķelis ar meitu Artu Annu.

Pasākuma organizatore Inete Megne uzsver, ka šogad izdevies sarīkot kvalitatīvus svētkus: “Es gribētu teikt, ka šogad pasākumu izdevās noorganizēt ļoti labi. Darba bija ļoti daudz, bet man patika. Šogad liela vērība tika pievērsta arī drošībai, kas izdevās. Arī nākamajā gadā plānojam organizēt “Peldam Vilgālē, kas būs jau piektās šādas sacensības.”

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav