Aicina uz Ķikuru ezera svētkiem

kikuri

Sestdien, 27. jūlijā, Kuldīgas novada Turlavas pagastā, Ķikuru ezera krastā jau deviņpadsmito reizi svinēs Ķikuru ezera svētkus. Šogad svētku tēma ir “Pazudušo zeķu dzīve – Pepijas Garzeķes stilā”.

Ķikuru ezera svētki iesāksies agri no rīta plkst. 6.00 ar makšķerēšanas sacensībām, bet svētkus oficiāli atklās plkst. 12.00. Jaunākos svētku dalībniekus gaida sportiskas atrakcijas, ūdens bumbas,  putu ballīte un piepūšamās atrakcijas. Arī pieaugušajiem svētku rīkotāji būs sarūpējuši jautras atrakcijas un stafetes. 13.00 sāksies sacensības “Trakajā futbolā” un “Stilīgajā volejbolā”. Katrā no tām sacensties aicinātas komandas sešu cilvēku sastāvā.

Dienas izskaņā pasākuma apmeklētājus plkst. 21.00 sagaida loterija, 21.20 – zumba kopā ar Aelitu, bet pasākums noslēgsies plkst 22.00 ar balli kopā ar Arti Arāju.

Autobuss no Turlavas veikala pasākuma dienā kursēs 11.00, bet atpakaļ – 00.15.

Ķikuru ezera svētki norisinās Kuldīgas novada pašvaldības īstenotā projekta  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” (Nr. 9.2.4.2/16/I/095) ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Turpmākai informācijai:
Džanita Freija,
Turlavas pagasta sporta organizatore
Tālr. 29419808, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav