Seniori šogad ballēsies Riežupes dabas parkā

seniori

Sestdien, 27. jūlijā, Rumbas pagasta Mežvaldē, Riežupes dabas parkā notiks 19. starpnovadu senioru saiets “Ballīte ar putniem!”, kurā pulcēsies seniori no Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadiem.

Uz pasākumu līdzi jāņem “groziņš”, kompozīcija kopīgi radītai izstādei “Kā sēnes pēc lietus” un labs garastāvoklis. Dalības maksa pasākumā – 3 EUR personai.

No 13.00 līdz 14.00 dalībnieki ieradīsies un iekārtosies pie galdiem, kā arī izstādīs kompozīcijas izstādē “Kā sēnes pēc lietus.” 14.00 svētkus atklās ar Kuldīgas novada pašvaldības un Rumbas pagasta pārvaldes vadības uzrunām un pagastu sasaukšanos, katram pagastam piesakot sevi saietam. Seniorus iepriecinās iluzionistu “Edžus un Ieva” šovs, grupas “Zaļā galma kapella” koncerts un balle kopā ar grupu.

Visas dienas garumā no 13.00 līdz 17.00 varēs aplūkot dalībnieku kompozīciju izstādi “Kā sēnes pēc lietus” un nobalsot par skaistāko no tām. Tāpat Rumbas pagasta pārvaldes ēkā varēs apskatīt tautas tēlotājas mākslas studijas “Kuldīgas Palete” gleznu izstādi “Ar putniem” un pārbaudīt zināšanas putnu balsu atšķiršanā. Tāpat, nedaudz paejoties, varēs apskatīt 2018. gadā atklāto gājēju un velosipēdistu tiltu pār Riežupi.

Pagastu seniori aicināti līdz 14. jūlijam pieteikties pie sava pagasta kultūras darba organizatora. Kuldīgas novada Senioru padome aicina Kuldīgas pilsētas seniorus, kuri vēlas piedalīties saietā un nav pensionāru apvienības “Rumbiņa” biedri, līdz 14. jūlijam pieteikties dalībai saietā, zvanot pa tālruni 20031199 (Astra). Maksimālais skaits – 20. Izbraukšana ar autobusu no stāvlaukuma pie Kuldīgas kultūras centra plkst. 13.00.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav