Kuldīgas novada Vārmes Sv.Miķeļa baznīcā notiks labdarības koncerts “Tev sirds ir pasta balodīt’s”.

tornis
Kuldīgas novada pašvaldības arhīvs.

Sestdien, 11. maijā, plkst. 18.00 Kuldīgas novada Vārmes Sv. Miķeļa baznīcā notiks par skaistu tradīciju kļuvušais ikgadējais labdarības koncerts “Tev sirds ir pasta balodīt’s” ar mērķi vākt ziedojumus baznīcas torņa atjaunošanai.          

Koncerts šogad notiks jau devīto gadu, un to rīko Vārmes pagasta pārvalde sadarbībā ar Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas luterāņu draudzi un Inesi Krūmiņu.

Katru gadu šis koncerts tiek organizēts, lai turpinātu vārmenieka Daiņa Āboliņa aizsākto,  kura sapnis bija atjaunot Vārmes baznīcas torni tā sākotnējā vēsturiskajā izskatā.

Šogad koncertā uzstāsies Ādažu kultūras centra jauktais vokālais ansamblis “Mēs tikāmies martā”, Vārmes jauktais vokālais ansamblis “Atbalss”, Vārmes pamatskolas 4. – 9. klašu koris, Paulu ģimene, Tarasovu ģimene un Kluču ģimene no Rīgas, Ingūna Svara un Anita Sāmiete.

Torņa atjaunošanai ziedojumi tiek vākti īpašā ziedojuma kontā. Sīkākai informācijai visus atbalstītājus aicinām ieskatīties Vārmes pagasta mājaslapā: www.varme.lv vai zvanīt uz Vārmes pagasta pārvaldi.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav