Jauniešus aicina iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”

Foto: www.research-live.com/

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Kuldīgas nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē.

Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt biznesa ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, kā arī tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.

Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā, īstenojot savas idejas.

Jaunieši tiek aicināti 4. jūnijā plkst.10:00 Pilsētas laukumā 3, Kuldīgas Attīstības aģentūras telpās uz informatīvo dienu, kura noslēgsies ar dalībnieku pieteikšanos mācībām.

Jauniešiem dalība pasākumā ir bez maksas.

Papildus informācija un pieteikšanās pie Lindas Dūdiņas-Hoieres: tel. 29147935; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav