Lido zivis Kuldīgā!

Sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 11.00 Kuldīgā jau piecpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies pavasaru palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”, kas ievadīs aktīvo tūrisma sezonu Kuldīgas novadā. Pasākuma organizatori ir parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem, lai iedzīvotāji un pilsētas viesi Kuldīgā aizvadītu aizraujošu sestdienu. Paralēli pasākumam ikviens tā dalībnieks varēs baudīt unikālus dabas skatus, vērojot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus pie Eiropas platākā ūdenskrituma – Ventas rumbas.

Veidojot bagātīgo pasākumu programmu, padomāts par teju visām vecuma un interešu grupām. Kā ierasts, 11.00 Pilsētas dārzā uz skatuves oficiāli tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona, bet pēc tam būs iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus un deju kolektīvu sagatavotos pārsteigumus.

Šogad pasākuma organizatori parūpējušies par pārsteigumu – 11.00, 12.00 un 13.00 Pilsētas dārzā, bet 15.00 – Rātslaukumā un Liepājas ielā varēs vērot mehānisko zivju defilē, kas Latvijā būs piedzīvojams pirmoreiz. Mehāniskās zivis uz Kuldīgu būs atveduši Nīderlandes ielu teātra “Tukkersconnexion” mākslinieki.

Ticējums: Kas palu šovā Kuldīgā nav bijis, tas pavasari nav pamanījis!

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES