Kuldīgas LiveFest'15 izziņo galvenos festivāla māksliniekus

7. un 8. augusta festivāla dienās kā galvenie mākslinieki būs jau agrāk izziņotie – grupas „Secret Service” un „Sweet”, kam pievienojas skotu leģendārie „Bay City Rollers”, „The Rubettes”, kā arī grupa „Slade”, kas jau 2013. gadā uzstājās festivāla ietvaros.

„Bay City Rollers” ir skotu grupa, kuras pirmsākumi meklējami 1966. gadā. Grupa savus lielākos panākumus guva 1970. gados, kad tie sasniedza lielu popularitāti ar saviem hitiem kā „Saturday Night”, „Bye Bye Baby”, kas tolaik iekaroja daudzu tīņu simpātijas un vēl joprojām tiek saglabātas arī mūsdienās.

Savukārt, grupa „The Rubettes” ir britu pop-rock grupa, dibināta 1973. gadā un kļuva pamanāmi ar saviem muzikālajiem darbiem kā „Sugar Baby Love”, kas kļuva par hitu uzreiz pēc dziesmas izdošanas un noturējās Britu topos #1 vietās, kā arī ASV topos sasniedza #37 vietu un šis tiek uzskatīts par viņu visu laiku populārāko darbu.

2013. gadā grupa „Slade” pulcēja skatītājus ar savu uzstāšanos LiveFest festivālā, kuri toreiz bija kā festivāla galvenie mākslinieki. „Slade” kļuva populāri agrajos 70tajos gados, būdami vieni no glam-rock mūzikas žanra pārstāvjiem. Kopumā grupa ir guvusi panākumus topos ar 17 hitiem top 20, kā arī sešiem #1 singliem savas karjeras laikā, to skaitā populārie – „Oh la la in LA” un Ziemassvētku hits „Merry Xmas Everybody”.

Festivāls LiveFest 2015 norisināsies jau trešo gadu Kuldīgā, kur pulcēs gan vietējos, gan pasaules mēroga zvaigznes, lai sniegtu publikai neaizmirstamas uzstāšanās Kuldīgas Estrādē 7. un 8. augusta koncertos. 

Līdz 15.01.2015. divu dienu biļetes pieejamas par  īpašo cenu - €48.

Biļetes jau pieejamas www.bilesuparadize.lv un visās „Biļešu Paradīzes” kasēs.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav