Piedzīvo svētku laiku Kuldīgā!

Ar sala pirmajiem degunā kniebieniem, tumsā zaigojošu gaismiņu spēlēm, gaišām domām un cerībām, lielais Ziemassvētku gaidīšanas laiks Kuldīgā ir klāt.

Sestdien, 6. decembra pusdienas laikā pamatīga rosība sāksies Liepājas ielas „Dāvanu tirdziņā” un Rātslaukumā, kur būs 11. Ziemas festivāla „Notici brīnumam” epicentrs.

Seno ēku ieskauts, tur izaudzis vesels Rūķu ciems, kurā paši Rūķi, pilsētnieki, viņu viesi, skunstīgi mākslinieki, mutīgi un vēlīgi tirgotāji liks lietā visas savas prasmes, lai savs prieciņš tiktu katram.

Pirmo reizi durvis vērs Ziemassvētku tirdziņš „Tapis Kuldīgā”. Pīrādziņu smaržā un karstvīna vīrakā tinies, ļaužu čalu un brīnumu pilns, tas piedāvās visu to labāko, ko čaklie mūspuses ļaudis pratuši izaudzēt un uztaisīt. Izsalkumu remdinās gan kārtīgi latviešu ēdieni, gan smalka karstzemju ēdmaņa. Kuldīgas apkaimes amatnieki piedāvās pašiem noderīgas un citiem dāvināmas lietas.

Kā jau tirgū,  netrūks dažādu izdarību, priekšnesumu un pārsteigumu.

Uz skatuves – Rūķu viesistabā - skaistus meldiņus pūtīs „Rūķu orķestris”, balsis locīs dziedātgribošie, nosalt neļaus dejojošie, rotaļās vedīs Blīkšķu Bannijs un viņa draudzene Lola. Lielus un mazus priecēs Rūķu brīvdabas kino, bet ar jaunākajām ziņām, tirgus apskatiem un sirsnīgiem apsveikumiem darbu sāks Rūķu TV.

Trijos pēcpusdienā baltu jo baltu brīnumpasaku Kuldīgas kultūras centrā rādīs bērnu un jauniešu teātris „ Focus”.

Piecos Rātslaukumā klāt būs dienas saviļņojošākais mirklis, kad pat lielajiem sirdis priecīgi notrīsēs, pilsētas galvenās egles krāšņumu ieraugot. Pēc tam lustīgākie un kustīgākie tiks aicināti uz Kažoku balli turpat pie egles vai atpūtas vakaru viesnīcā „ Metropole”.

Jau svētdienas rītā sapratīsiet, ka brīnumi turpinās.

Rātslaukuma Rūķu ciems un tirdziņš „Tapis Kuldīgā” darbosies līdz pat 21.decembra pēcpusdienai.

Vai ik dienas, tikai ar nelielu atelpu pirmdienās, mūs priecēs jautrie un izdomas bagātie Rātslaukuma rūķi, pie kuriem ciemos nāks un brauks tuvi un tāli viesi. Lieli un mazi, jauni un veci, rātni un nerātni dziedās, dejos, dzejos, teātri spēlēs, uguni pūtīs, rotaļās ies un laimes lies. Nenopietnā sporta nopietnās kaislības uzvirmos Rūķu sporta studijā, bet īpaši veiksmīgajiem dāvanas un prieku sniegs lielais laimes rats.

Noticiet brīnumiem, ļaujieties sapņiem, esiet atvērti labajam sevī un citos!

Esiet aktīvi, nāciet paši un aiciniet draugus, jo tikai visi kopā mēs varam veidot īpašo - Kuldīgas Ziemassvētku laika - noskaņu!


Skatīt pasākumu programmu PDF

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav