Novikova vietā „Kuldīgas LIVEFEST 2014” grupa „Linga” ar jaunu singlu

„Kuldīgas LiveFest 2014” organizatori ziņo, ka Igors Novikovs slimības dēļ, diemžēl nepiedalīsies festivālā 16. augustā, taču viņu aizstās grupa „Linga”. „Live Fest” novēl ātru atveseļošanos Igoram Novikovam!

Grupa Linga atklās „Kuldīgas LIVEFEST 2014” otro dienu. Šogad grupai ir 25. gadu jubileja, kuru, sagadīšanās pēc, tā svinēs šo notikumu Kuldīgas festivālā, tajā pašā laikā atzīmējot kopīgo sadarbību ar koncertaģentūras „Live Fest” vadītāju Ojāru Grasmani. Arī viņu sadarbība aizsākās pirms 25 gadiem, kad Grasmanis bija grupas menedžeris.

Ne tikai grupa svinēs savu jubileju, tā arī piedāvās publikai klausīties viņu jaunāko veikumu – singlu „Ar katru soli”, kuru pirmatskaņojumu būs iespējams dzirdēt jau tuvākajās dienās. Šis singls ir tapis sadarbībā ar dziedātāju Sabīni Berezinu.

„Linga” ir vienīgā grupa, kas „Kuldīgas LIVEFEST 2014” festivālā piedalīsies jau otro reizi un šajā uzstāšanās reizē publikai būs iespējams dzirdēt pēdējo gadu labākās dziesmas, kā arī jau iepriekš pieminēto svaigo singlu.

Vairāk par Live Fest 2014 uzzini www.livefest.lv/

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav