Kuldīgas novadā plāno rīkot jauna satura pasākumus

tiesraide, koncerts, Kuldiga
Foto: Ieva Benefelde

Kuldīgas novada pašvaldības Kultūras nodaļa sadarbībā ar pašvaldības kultūras pasākumu organizatoriem strādā pie jauna satura kultūras pasākumu kalendāra, kas atbilstu Kultūras ministrijas izdotajam sanitārajam protokolam. Lai pasākumu rīkošana būtu iespējama, Kuldīgas novada Dome atcēla iepriekš, 16. aprīlī, pieņemto Domes lēmumu kas noteica, ka visi publiskie kultūras un sporta pasākumi Kuldīgas novada teritorijā tiek atcelti līdz 2020. gada 30. jūnijam.

Laikā, kamēr pasākumu rīkošana, pulcējot cilvēkus, bija aizliegta, Kuldīgas  novada pašvaldība jau bija atradusi radošu risinājumu kultūras norišu baudīšanai, pārraidot internetā pašmāju mūziķu koncertus no dažādām vietām Kuldīgas vecpilsētā jeb Vecpilsētas koncertzāles. Tāpat radoši aprīļa izskaņā norisinājās ikgadējā labāko skolēnu pieņemšana pie Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas – tā šoreiz notika “ZOOM” videokonferencē.

No 13. maija, ievērojot Kultūras ministrijas sanitārajā protokolā noteiktās prasības, durvis ir vērušas Kuldīgas novada bibliotēkas, kas piedāvā lasītājiem klātienē ierasties pēc jaunākajām grāmatām un izmantot citus pakalpojumus. Durvis vēris arī Kuldīgas Mākslas nams, kur iespējams apskatīt izstādes, bet piektdien, 15. maijā, durvis vērs arī Kuldīgas novada muzejs.

Sporta pasākumi netiks rīkoti, kamēr nebūs attiecīga valdības lēmuma, kas to atļauj.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav