Ekspresizstāde “Svētku sajūta”

izstade

Par godu 4. maija svētkiem no 30. aprīļa līdz 5. maijam Kuldīgas novada muzejā apskatāma ekspresizstāde “Svētku sajūtas”. Tajā varēs iedvesmoties no ziedu un sajūtu dizaineres Santas Kļavas radošajā darbnīcā veidotajiem galda klājumiem.

Izstādē aplūkojamos galda noformējumus veidojušas radošās darbnīcas “Svētku sajūtas radīšana ar Santu Kļavu” dalībnieces, kas kopā ar dizaineri izdekorēja svētku galdus dažādās noskaņās. Dekorēšanas laikā S.Kļava deva vērtīgus padomus, stāstīja par galda tradīcijām, kā arī rosināja dekoratores būt radošām un ļauties sajūtām.

Runājot par svētku galda dekorēšanu un radošo procesu, ziedu un sajūtu dizainere dalās savās pārdomās: "Vai svētki ir iedomājami bez skaisti klāta galda? Manuprāt, nē, jo skaisti klāts galds ir tas, kas svētkus padara vēl īpašākus. Skaisti trauki, ziedi, salvetes, dekori, mazi elementi un detaļas - tā es redzu galdu. Zaļumi vai ziedu lapiņas katram uz šķīvja, salvetes sasietas vieglos mezglos…Galdu var veidot dažādi - gan tematiski pieskaņotu pasākumam, gan arī izdekorēt to, ļaujoties domu lidojumam un savu sajūtu plūdumam - galvenais, lai ir gandarījums un prieks par rezultātu.”

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav