Mātes dienā muzejs aicina uz radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”

mamindiena

12. maijā no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem svinēt Mātes dienu muzejā, apmeklējot radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”.

Par godu Māmiņdienai radošajā darbnīcā varēs izgatavot pārsteigumu māmiņai un baudīt svētku gaisotni “Bangertu villā”.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, piedaloties dažādās radošās un izzinošās aktivitātēs.

Mātes diena jeb Māmiņdiena ir starptautiski svētki, kuros tiek godātas māmiņas. Pirmo reizi maija otrajā svētdienā Mātes diena tika svinēta 1908. gadā ASV, kad svētdienas skolas skolotāja Anna Rīsa Džārvisa no Rietumvirdžīnijas par godu savai mātei rīkoja baznīcu dievkalpojumus. Dažādās valstīs māmiņas tiek sveiktas atšķirīgos datumos, taču Latvijā kopš 1992. gada Mātes diena tiek svinēta maija otrajā svētdienā.

Muzejā iespējams apskatīt pamatekspozīcijas “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gadsimta sākumā” un “Kuldīga pirms mums”, Ingas Pūces mākslas darbus izstādē “Labrīt!”, kā arī izstādi “Nianses un silueti”, kurā aplūkojama šarmantā Baznīcas iela miniatūrā, fotogrāfijās, video un skaņās.

Ieeja muzejā un pasākumā bez maksas.

Tālrunis informācijai: 63350179