Sirsnīgā atmosfērā aizvadīta ‘’Ģimeņu balle’’

gimenu balle
Foto: Ieva Benefelde

9. martā Kuldīgas kultūras centrā sirsnīgā gaisotnē aizvadīta ikgadējā ‘’Ģimeņu balle’’, kurā piedalījās 93 novada ģimenes. Īpaši sveica 13 ģimenes, kuras 2018. gadā atzīmēja pusapaļās un apaļās kāzu, bet 2019. gadā kāzu jubilejas svinēs 31 ģimenes, kā arī trīs pāri atzīmēs viena gada laulību jubileju. Pasākuma vadītājs jau septīto gadu bija pazīstamais aktieris Ģirts Ķesteris.

Pasākumu jau septīto gadu vadīja Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, kas kļuvis par publikas iemīļotu vadītāju. Tikmēr par muzikāliem priekšnesumiem parūpējās Kuldīgas kultūras centra saksofonistu ansamblis, Līgas Aleksandras Jāvaldes vadībā, kā arī Kuldīgas kultūras centra dziedošās meitenes - Laura Čakle, Kristīne un Inese Afanasjevas. Savukārt par foto stūrīti atbildēja laikraksts ‘’Kurzemnieks’’.

Ar nelielu uzrunu uzstājās arī Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, kura pastāstīja, cik svarīgas ir ģimenes vērtības. I. Bērziņa lepojās par to, ka mūsu novadā ir daudz spēcīgas ģimenes, kuras veido labo vidi mums apkārt.

“Ģimeņu ballē’’ katra no 47 kāzu jubileju sasniegušajām ģimenēm tika iesēdināta īpašā goda vietā, kurā tos sveica Ģirts Ķesteris, dāvinot ziedus, bet katram no pāriem no aktiera sagatavotā groziņa vajadzēja izvilkt kartīti un skaļi nolasīt aforismu, novēlējumu vai dzīves gudrību, tikmēr I. Bērziņa pasniedza Valda Līcīša grāmatu “Kuldīga. Kurzeme’’.

Pasākuma otrajā daļā par muzikālo noformējumu rūpējās Jānis Kalniņš no grupas „Roja”. Tāpat G. Ķesteris vadīja daiļdzejas konkursu - katram galdiņam tika iedoti četri atslēgvārdi un katram no tiem pusstundas laikā bija jāizveido dzeja, poēma, un tā jāprezentē.

Kā atzina Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja un pasākuma organizatore Ilona Ķestere, tad šogad nedaudz mainīts pasākuma formāts un gala rezultāts bijis ļoti veiksmīgs: “Kopā ar kolēģi Inu Hercenbergu priecājamies par ieguldīto darbu. Prieks bija satikt smaidošus kāzu jubilāru pārus un viņu draugus, kuri pie pirmajām mūzikas skaņām jau laidās dejas ritmos. Jauki ir redzēt un sajust to, ka “Ģimeņu balli” gaida un par to priecājas visi atnākušie. Emocijas ir redzamas viņu sejās, noskaņojumā, kā arī neskaitāmajos “paldies””. 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav