Kuldīgas novadā arī 2019. gadā atbalstīs kultūras pasākumus, biedrības un nodibinājumus

gerbonis

28. februāra Kuldīgas novada Domes sēdē nolemts, ka arī 2019. gadā pašvaldība finansiāli atbalstīs kultūras pasākumus, biedrības un nodibinājumus. Kopējais piešķirtais finansējums sastāda 15 tūkstošus eiro.

Finansiālo atbalstu saņems septiņas biedrības. No biedrībām vislielākais finansējums ticis biedrībai “Līvija”, kas atbild par mākslinieces Līvijas Rezevskas izstāžu zāli – tai piešķirts 1500 eiro liels atbalsts. Kopumā biedrībām piešķirts 3900 eiro liels atbalsts.

Tāpat finansiāli tiks atbalstīta 22 dažādu pasākumu norise. No kultūras pasākumiem vislielākā summa – 1000 eiro – atvēlēta biedrībai “MC Pēda” mākslas plenēriem. 840 eiro piešķirti biedrības “Ventas dzirkstis” pasākumam, savukārt pa 800 eiro iedalīti Mākslas un radošuma telpas M22 pasākumam “Mākslas dārzs”, Kurzemes NVO atbalsta centra “Demokrātijas kafejnīcai”, kā arī Sv. Annas draudzes pasākumam “Zili brīnumi Annas dārzā”.  Kopumā pasākumiem plānots 11 300 eiro liels finansējums.

Visi projektu pieteicēji tiek aicināti uz līguma parakstīšanu, iepriekš sazinoties ar Kultūras nodaļas vadītāju Daci Reinkopu pa tālruni 29110981 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

informācija par atbalstītajām kultūras biedrībām un projektiem

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav