Aizvada radošas, izglītojošas un veselīgas nodarbes visai ģimenei

ar sirdi kuldiga
Foto: Ieva Benefelde

9. februārī pasākuma “Ar sirdi Kuldīgā!” rīkotāji Valentīndienas noskaņās piedāvāja iedzīvotājiem un Kuldīgas viesiem iespēju interesanti pavadīt laiku, piedaloties radošās, izglītojošās un veselīgās nodarbēs visai ģimenei. Pateicoties piesaistītajam finansējumam, visas aktivitātes bija bez maksas.

Šāda formāta pasākums tika organizēts pirmo reizi. Viena no pasākuma rīkotājām Ilze Zariņa pastāstīja, ka ierosme gūta, piedaloties citā projektā, kurā iesaistītie apartamenti aprakstos norādījuši, ka atrodas pašā Kuldīgas sirdī. Tā radusies doma iezīmēt, kur īsti atrodas senās Kuldīgas sirds. Pilsētas plānojums izrādījies pateicīgs – tajā izdevies iezīmēt sirds formas maršrutu. Lai piedalītos aktivitātēs, pasākuma dalībniekiem bija jāpārvietojas kājām pa Kuldīgas vecpilsētu, apmeklējot dažādās vietās piedāvātās nodarbes. Pasākuma rīkošanā iesaistījās gan pašvaldības institūcijas, gan privāti veikali, kafejnīcas, izlaušanās istaba, LIAA Kuldīgas biznesa inkubators, biedrības un aktīvi un radoši kuldīdznieki, kuri bija gatavi dalīties ar savām zināšanām un prasmēm ar pasākuma dalībniekiem.

Ģimenēm ar bērniem patika piedalīties radošajās darbnīcās, kur veidoja skaistuma un garduma lietas sirds formā. Bērni skolotājas Lāsmas Vītoliņas vadībā labprāt uzzināja vairāk par to, kāda izskatās un kā darbojas cilvēka sirds. Vairāk nekā 70 dalībnieki piedalījās orientēšanās kluba “Taka” rīkotajā orientēšanās aktivitātē, pārvietojoties sirds formā veidotā maršrutā. Interesi raisīja arī sportiskās aktivitātes, ko piedāvāja Kuldīgas novada Sporta skolā. Tāpat apmeklētas bija izglītojošās lekcijas un skaņu terapijas nodarbības, bet pasākuma izskaņā ar koncertu uzstājās “Duets Mediante”.

Koncerts un radošās darbnīcas tika rīkotas ar Kuldīgas novada pašvaldības kultūras projektu konkursa finansiālu atbalstu, bet sportiskās un veselības veicināšanas aktivitātes – projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” (Nr. 9.2.4.2/16/I/095) ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamību visiem Kuldīgas novada iedzīvotājiem.

Pasākuma rīkotāji pateicas atbalstītājiem: Kuldīgas novada Sporta skolai, Rīgas Stradiņa universitātei, Sarkanā Krusta koledžai, LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoram, Rezidence cafe “Venta”, Dāvanu veikalam KUULD, SIA “Krāsas un lakas veikals”, Escape ROOM, Kuldīgas novada muzejam un Stafenhāgena namam.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav