Festivāla VIA BALTICA ietvaros Kuldīgā atklās izstādi „Balta lapa”

Publicitātes foto

Piektdien, 19. jūnijā, plkst. 16:00 Kuldīgas Mākslas namā Festivāla VIA BALTICA ieskaņā atklās Baltijas valstu jauno mākslinieku laikmetīgās mākslas izstādi „Balta lapa”. Izstāde Kuldīgā būs apskatāma līdz 19. jūlijam.

Izstāde ir veltīta vēsturiskā Baltijas ceļa atcerei. Tā apvieno trīsdesmit jaunus māksliniekus kā „kreatīvas baltas lapas” no visām Baltijas valstīm. Mākslinieki ir gandrīz vienā vecumā ar Baltijas ceļu. Izstādes dalībnieki atceras sevi kā mazus bērnus, kuri bija Baltijas ceļa neatņemama sastāvdaļa. Tagad viņiem, perspektīviem un profesionāliem māksliniekiem, ir dota iespēja izpausties un prezentēt savus darbus oriģinālā un mūsdienīgā redzējumā, atveidojot savu akcijas „Baltijas ceļš” izjūtu.

Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar Lietuvas mākslinieku savienību, mākslas galeriju „ARKA” Viļņā un Kuldīgas Mākslinieku rezidenci.

Festivāls VIA BALTICA turpināsies ar koncertiem no 21. līdz 29. augustam Liepājā un 23. augustā Kuldīgā. Biļetes jau šobrīd ir nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

Festivāls notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas Kultūras pārvaldes un Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu.

www.viacultura.lv

www.draugiem.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav